Güncel

Samsung, birbirinden güzel monitörleriyle ödülleri topladı!

SEAD Global Awards’da Samsung konuşuldu!


Samsung dört coğrafi bölgede en etkin enerji tüketimi özelliğine sahip bilgisayar monitörlerini ödüllendiren SEAD (Super-efficient Equipment and Appliance Deployment Initiative) Global Awards’da üç ödüle birden layık görüldü. S22C200 model monitör, “23 inç altı monitörler” kategorisinde “En iyi orta boyut monitör” ödülüne, S27C450 model monitör “23 inç üstü monitörler” kategorisinde “En iyi geniş boyut monitör” ödülüne ve 23.6 inçlik arkadan LED aydınlatmalı prototip bilgisayar monitörü de “Yeni Teknolojiler” kategorisinde “SEAD Global Verimlilik Madalyası” ödülüne layık görüldü.

1384504350_samsungcompactdigitalcameras.jpg

Samsung'un Görüntüleme Cihazları Bölümü Direktörü Han Seok-ju ödüllerle ilgili açıklamasında, SEAD tarafından bu ödüllere layık görülmekten dolayı gururluyuz. Samsung, çevresel sürdürülebilirliğe çok büyük öncelik vermektedir ve bu bağlamda çevreye dost ürünler tasarlamaya özen göstermektedir. Monitörlerimize çevreci teknolojiler uygulayarak çevreye olumsuz etkileri azaltmak ve elektrik faturalarını düşürerek müşterilerimize tasarruf sağlamak için her tür çabayı gösteriyoruz.” dedi.

“Yeni Teknolojiler” kategorisinde “Global Verimlilik Madalyası” ödülüne layık görülen 23.6 inçlik arkadan LED aydınlatmalı prototip bilgisayar monitörü, piyasadaki benzer özelliklere sahip monitörlere göre %53 daha fazla tasarruf sağlamakta. Ödüllü monitör önümüzdeki iki sene içinde tüm dünyada satışa sunulmuş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.