Güncel

Samsung Galaxy S 3 Türkiye için geri sayım başladı!

Samsung'un yeni amiral gemisinin resmı olarak detaylarının paylaşılmasına saatler kaldı!

Samsung Galaxy S 3 Türkiye için geri sayım başladı!

Samsung'un o, milyonlarca kişi tarafından dört gözle beklenen, uğruna internette yüzlerce haber açılan, binlerce kişi tarafından tahminler yapılan yepyeni amiral gemisi, süper telefonu Galaxy S 3 için yeni tahminler var.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde size Samsung'un yeni Galaxy S 3'ü tanıtacağı tarihi resmi olarak açıklamış, bundan 2 hafta sonra 3 Mayıs'da yeni oyuncağını kullanıcılarına sunacağını belirtmiştik.

Bugün Samsung'un yeni gelecek amiral gemisi için twitter'da yeni bir açıklama yapıldı. Twitter'da yapılan açıklamaya göre Türkiye saati ile 23 Nisan 2012 saat 14:00'e gelen saat diliminde yepyeni Galaxy S 3'ün internet üzerinden bütün detaylarının paylaşılacağı açıklandı.

1335126206_wsa.png

Samsung yeni gelecek telefonu Galaxy S 3 için geri sayımı resmen başlattı, tam olarak 14 saat 20 dakikanın yer aldığı geri sayım sitesine siz de göz atmak isterseniz: thenextgalaxy.com adresini inceleyebilirsiniz...

*Detaylar ve ilk görüntüleri sizler için yarın sitemize taşıyacağız!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.