Güncel

Samsung Galaxy S 3 Türkiye için geri sayım başladı!

Samsung'un yeni amiral gemisinin resmı olarak detaylarının paylaşılmasına saatler kaldı!


Samsung'un o, milyonlarca kişi tarafından dört gözle beklenen, uğruna internette yüzlerce haber açılan, binlerce kişi tarafından tahminler yapılan yepyeni amiral gemisi, süper telefonu Galaxy S 3 için yeni tahminler var.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde size Samsung'un yeni Galaxy S 3'ü tanıtacağı tarihi resmi olarak açıklamış, bundan 2 hafta sonra 3 Mayıs'da yeni oyuncağını kullanıcılarına sunacağını belirtmiştik.

Bugün Samsung'un yeni gelecek amiral gemisi için twitter'da yeni bir açıklama yapıldı. Twitter'da yapılan açıklamaya göre Türkiye saati ile 23 Nisan 2012 saat 14:00'e gelen saat diliminde yepyeni Galaxy S 3'ün internet üzerinden bütün detaylarının paylaşılacağı açıklandı.

1335126206_wsa.png

Samsung yeni gelecek telefonu Galaxy S 3 için geri sayımı resmen başlattı, tam olarak 14 saat 20 dakikanın yer aldığı geri sayım sitesine siz de göz atmak isterseniz: thenextgalaxy.com adresini inceleyebilirsiniz...

*Detaylar ve ilk görüntüleri sizler için yarın sitemize taşıyacağız!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.