Güncel

Samsung Galaxy S9 kazanmak ister misiniz?

Turkcell'in anlık mesajlaşma platformu BiP kullanıcıları 30 Eylül 2018 tarihine kadar mesajlaşarak Samsung Galaxy S9 kazanma şansını yakalıyor.


BiP, dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in desteğiyle günden güne kullanıcı kitlesini genişletiyor. Kullanıcılarına sağladığı faydalar ve eğlenceli servislerle beğeni toplayan uygulama, Grup Görüntülü Görüşme, Para Transferi, Anlık Karşılıklı Takip ve BasKonuş gibi özellikleri küresel oyunculardan çok daha önce kullanıcılarına kazandırmış kısa sürede milyar mesaj sınırını aşmıştı.

Kullanıcı deneyimini geliştirme yönünde her geçen gün yeni bir özellik açıklayan BiP geçtiğimiz günlerde kullanıcıların bilgisayar başındayken veya telefonları kapalı olduğunda dahi internet tarayıcıları üzerinden kesintisiz olarak sohbetlerine devam edebilmesine, dosya, fotoğraf ve video gönderebilmesine imkan sağlayan web sürümünü duyurmuştu.

Samsung Galaxy S9 kazanmak ister misiniz?

2018 yılı ikinci çeyrek itibariyle günlük 72 milyon mesaj sınırına dayan BiP, bu başarısını kullanıcılarıyla kutluyor ve çekiliş ile Samsung Galaxy S9 hediye ederek teşekkür ediyor. 30 Eylül tarihine kadar BiP ile mesajlaşan, sesli ve görüntülü arama yapan kullanıcılar 50 adet Samsung Galaxy S9’dan birine sahip olma şansını yakalayabilecek. Çekilişe katılmak için tek yapılması gereken BiP kullanmak! Galaxy S9 kazanma şansını arttırmak isteyen kullanıcılar her gün mesajlaşıp, sesli ve görüntülü arama yapabilir.

BİP Nedir?

BiP yeni nesil "anlık mesajlaşma" , "sesli ve görüntülü görüşme" deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz. BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP’le ister tek tek istersen de “Grup Görüntülü Görüşme”yle 6 kişiye kadar sevdiklerini bir araya toplar, ücretsiz görüntülü konuşma yaparsın. Nerede olursan ol onlarla yan yanaymış gibi olursun, güzel olur. BiP’in Para Transferi özelliğiyle istediğin kişiye mesaj gönderir gibi kolayca para gönderirsin. IBAN, hesap no gibi karışık işlere girmene gerek kalmaz. Para göndereceğin kişinin numarasını bilmen yeter. "İkinci Numaram BiP'te" ile şimdi iki numara tek telefonda! İkinci numaranı BiP'e tanımlayarak BiP üzerinden arama yapabilir, aramalarını karşılayabilirsin.

Yorumlar
Hakan
Çekilişinde adaletli yapılacağını sanmıyorum. O nedenle bip programını kullanma zahmetine de girmiyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.