Güncel

Samsung M31 için One UI 3.0 beta programını duyurdu!

Samsung Galaxy M31 modeli için One UI 3.0 beta programına başladı. Şirket bu hızla giderse takvimden çok erken nihai sürümü kullanıcılara sunabilir.

Samsung M31 için One UI 3.0 beta programını duyurdu!

Samsung, Galaxy S ve Note serisi başta olmak üzere üst segment akıllı telefonlarına Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini getirmeye başlamıştı. 

Yakın zaman önceyse güncelleme orta seviye telefonlara da gelmeye başladı. Güncelleme ilk olarak Galaxy M31'e geliyor. 

Samsung M31 için One UI 3.0 beta programını duyurdu!

Samsung, Galaxy M31 modelini bu yıl içinde tanıtmıştı. M31'in gördüğü ilgiyi değerlendirmek isteyen şirket, M31s ve M31 Prime Edition modellerini de piyasaya sürmüştü. Yakın zaman önceyse Samsung, Galaxy M31 için One UI 3.0 beta güncellemesini duyurdu. Şimdilik sadece Hindistan'da gerçekleşen beta programına kayıt alımları başlandı.

Güncelleme, cihazın güvenliğini geliştireceği tahmin edilen Aralık güvenlik yamasıyla birlikte cihaza Android 11'i de getiriyor. Ayrıca güncellemeyle birlikte yeni bir arayüz, performans iyileştirmeleri, cihazdaki bazı sorunların çözülmesi ve çeşitli optimizasyonların da yapılması bekleniyor. 

Samsung M31 için One UI 3.0 beta programını duyurdu! - Resim : 1

Betaya şimdilik sadece Hindistan’dan katılabilen kullanıcılar, Samsung Members uygulamasından kayıt olmaya tıklayarak programa katılabiliyorlar. Programa kabul edildikten sonra ise telefonun Ayarlar ve Yazılım güncellemesi kısmından güncelleme olup olmadığı kontrol edilip, indirme ve kurulum işlemi yapılıyor.

Firmanın açıkladığı önceki takvime göre Galaxy M31 cihazına Android 11 güncellemesinin Mart 2021 tarihinde gelmesi bekleniyordu. Ancak bu hızla gidilirse güncelleme büyük ihtimalle diğer ülkelerde de daha erken kullanıma sunulabilir. 

Yorumlar
Eren özmen
A 10 ne zaman gelcek Android 11
Cevapla
💎G@kko💎 2
abim Samsun bu isi bilii
Cevapla
💎G@kko💎
Samsung sevmiyorum abem baa göre dagil
Cevapla
💎G@kko💎
Samsung bian önce bu arayüzden vazgeçmeli egerki daha akıcı bi ara yüz bulursa remi daha az tüketicci
Cevapla
Eren özmen
Android 11 a 10 'na
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.