Güncel

Samsung Z Flip 3 üretimine başlandı!

Samsung'un katlanabilir telefon ailesinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Z Flip 3 ile yeni bir duyuru yapıldı. İşte bu haberle duyurulan şeyler.

Samsung Z Flip 3 üretimine başlandı!

Samsung katlanabilir telefon pazarının büyük bir kısmını elinde bulunduruyor. Samsung katlanabilir telefon pazarını iyi bir şekilde değerlendiriyor. Şu ana kadar şirketten iki katlanabilir telefon serisi gördük; Z Flip ve Z Fold. İkiye katlanır olan Z Flip ailesinin yeni üyesi Galaxy Z Flip 3, raflarda yerini almadan önceki son aşamada.

Galaxy Z Flip 3'ün üretimine başlandı

Bu ayın başlarında telefonun üretime girdiğine dair haberler duymuştuk fakat bu haberler güçlü bir kaynaktan gelmiyordu. Bugün FrontPageTech’in doğruladığına göre Samsung’un yeni katlanabilir telefonu üretim bantlarında yerini almış.

Samsung henüz bu telefon için bir detayı doğrulamadığı için hiçbir bilgi resmi onaylı değil. Resmi bir doğrulama gelmemiş olsa da bu cihazın tanıtım videosu ve afişlerinin sızdırıldığına tanık olmuştuk. Bu yüzden bazı bilgilere sahibiz.

Galaxy Z Flip 3'ün özellikleri nasıl olacak.

Üst segment bir cihaz olacak Z Flip 3'ün içerisinde işlemci olarak Spandragon 888 olmasını bekliyoruz. Ayrıca telefonun kutudan 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile çıkmasın bekliyoruz.

Telefonun kamerası ve bataryası gibi diğer özellikleri hakkında bir bilgimiz olmamakla birlikte Z Flip'den geri kalmayacağı kesin.

Eğer özetlemek gerekirse, Samsung Galaxy Z Flip 3 daha büyük bir ekrana, daha büyük bir bataryaya ve daha güçlü bir işlemciye sahip olması bekleniyor. Başlangıç fiyatı ise iddialara göre 999 dolar olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.