Güncel

Samsung'tan uygun fiyatlı akıllı hoparlör!

İddiaya göre Samsung, büyük ilgi gören Google Home Hub ve Amazon Alexa modellerine karşı akıllı hoparlörünü çıkaracak. İşte detaylar!

Samsung'tan uygun fiyatlı akıllı hoparlör!

Son zamanlarda yaygınlaşan akıllı ev asistanları gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor bildiğiniz gibi. Bu konuda da sessiz kalmayan Samsung, yeni bir akıllı hoparlör geliştirmeleri yapıyor.

Akıllı ev ürünlerinin hızla yaygınlaşmasıyla teknoloji şirketleri yeni ürünlerini sunmaya başladı. İddiaya göre Samsung, büyük ilgi gören Google Home Hub ve Amazon Alexa modellerine karşı akıllı hoparlörünü çıkaracak.

Daha önce SM-V510 adında akıllı hoparlör çıkaran Samsung, fiyatının diğer modellere göre fazla olmasından dolayı beklenen satışı gerçekleştirememişti.

Samsung'tan uygun fiyatlı akıllı hoparlör!

Edinilen bilgiye göre bu duruma karşılık SM-V310 adında uygun fiyatlı model satışa sunulacak. Hoparlörün özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmasa da çıkarılacak yeni modelin SM-V510'a göre daha iyi satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Bixby destekli ikinci hoparlörün SM-V310 model numarasını taşıdığı söyleniyor. Galaxy Home da SM-V510 model numarasıyla gün yüzüne çıkmıştı.

Bu durum önümüzdeki dönemde Samsung’un akıllı hoparlör ailesinin daha da genişleyebileceğini gösteriyor. Bixby destekli yeni hoparlörün özellikleri şu an için bilinmezliğini koruyor. Galaxy Home’da altı adet hoparlör, bir adet derin bas hoparlörü ve sekiz mikrofon bulunuyor.

Yeni hoparlörün donanım bakımından bu kurulumun altında olması muhtemel görünüyor eğer fiyat konusunda düşüşe gidilecekse. Bakalım Samsung bizlere nasıl bir hoparlör sunacak hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
YABANCI
KARDESIM FIYAT VERMEMESINIZ UYGUN FIYATLI DIYE HABER YAPIYORSUNUZ NEYIN PESINDESINIZ
Cevapla
Erhan
Fiyat nerede yazıyor, ben göremedim? Tahmin mi var sadece?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.