Mobil

Motorola Moto G7 özellikleri sızdı!

Bir süredir beklenen Motorola Moto G7 serisi hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İşte detaylar!


Motorola'nın en çok beklenen yeni akıllı telefonu Moto G7'ye dair henüz resmi bir lansman tarihi gelmemiş olsa da, cihaz hakkında sızıntıları gelmeye başladı bile.

2019 yılında tanıtılması beklenen Motorola Moto G7 serisinin özellikleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde su damlası çentikli ekran tasarımı ile geleceğini öğrendiğimiz Moto G7 hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

G7 serisi G7, G7 Plus, G7 Power ve G Play olmak üzere dört modelden oluşacak.

Qualcomm Snapdragon 632 işlemciden gücünü alacak olan G7 serisinin Android Pie ile kutudan çıkması beklenirken, G7 Power modelinin 5.000 mAH büyüklüğündeki batarya ile geleceği söyleniyor.

Motorola Moto G7 özellikleri sızdı!

Edinilen bilgiye G7 ve G7 Plus çift arka kamera ile gelecek. Diğer modellerin ise tek kameraya sahip olacağı söylenenler arasında. 4 modelden oluşacak G7 serisinin 2019'un Şubat ayında tanıtılacağı öngörülüyor.

Genel olarak baktığımız zaman pek matah bir şey olacağını söylemek zor. Tabii ki bu değerlendirme ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda olan bir değerlendirme. Peki ya siz yeni Moto G7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.