SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor!

Shibarium yükseltmesi yaklaşırken SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor

SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor!

Popüler köpek memlerinden ilham alan jeton ve kendi kendini DOGE katili ilan eden Shiba Inu ( SHIB ), geçen hafta ağında 1,3 milyondan fazla benzersiz adres kaydederek popülerlik kazanmaya devam ediyor.

SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor! 

CoinMarketCap'ten alınan verilere göre, 16 Şubat'ta ağda varlık bulunduran benzersiz adreslerin toplam sayısı, 7 Şubat'ta ilk kez 1,3 milyon adresi gölgede bıraktıktan sonra 1.305.553'e ulaştı.

Dog meme belirteci, 29 Kasım 2022'de son 3 aydaki en düşük benzersiz adres sayısı olan 1.249.790'dan %4,4'lük bir artışla 55.000'den fazla adres ekledi.

SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor! - Resim : 1

SHIB benzersiz adresleri. Kaynak: CoinMarketCap

Shibarium'dan önce Shib'i satın alan yatırımcılar

Yatırımcılar, büyük bir beklentiye konu olan Shibarium'un beta sürümünün yakında piyasaya sürülmesinin bir sonucu olarak SHIB tokenına önemli miktarda ilgi gösterdi. Shiba Inu'nun yaratıcısı Ryoshi, Shibarium blok zinciri veya katman 2 çözümü fikrini ortaya atan kişidir.

Lansmandan sonra SHIB'nin L2'ye geçmesi bekleniyor. Artık silinmiş bir blog gönderisinde Ryoshi şunları söyledi:

"Bir L2 ile kendi blok zinciri arasındaki çizgi ince, yani Matic L2 ile BSC arasındaki fark gerçekten nedir?"

14 Şubat'ta Shiba Inu'nun birincil geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium projesinin artık başlatılmaya hazır olduğunu açıkladı. İlk adım olarak, projeyi dünyanın geri kalanıyla paylaşmak niyetiyle orta boy bir yazı yazacak.

Bazıları Shibarium'un Sevgililer Günü'nde piyasaya sürülebileceğini tahmin ederken , diğerleri ekibin "yakında" piyasaya çıkacağına dair belirsiz vaadiyle alarma geçti.

Buna karşılık Kusama şunları söyledi: 

"Bu, bazı kullanıcıları sevgililer gününde lansmanın pek olası olmadığına inandırdı."

SHIB fiyat analizi

Balinalar sürekli olarak varlıklarını artırdıkları için, bu haberin fiyat üzerinde büyük bir etkisi olması muhtemeldir. Özellikle bir balina, Shibarium'un ilk duyurulduğu Temmuz 2022'de 150 milyar SHIB satın aldı.

Şu anda Shiba Inu, son 24 saatte %4 artışla 0,00001346 $'dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 7,3 milyar $. SHIB, 0,00001 $'da güçlü bir destek seviyesine sahip ve ilk önemli dirençle 0,000014 $'da karşılaşıyor; yukarı kırılırsa, uzun vadede 0.00002 dolara tırmanmak istiyor olacak.

SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi geçiyor! - Resim : 2

SHIB 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Başka yerlerde, kendi kendine öğrenme teknolojisini kullanan CoinPriceForecast tarafından yapılan tahminler, Finbold tarafından 14 Şubat'ta alınan verilere göre, Shiba Inu için 2023'ün sonuna kadar büyük bir artışa işaret ediyor.

Tesadüf eseri, SHIB yıla 0,00000806 $ fiyatla başladı ve o zamandan beri %54 arttı. Platforma göre, bu yılın sonunda Shiba Inu 0,00001474 dolardan işlem görecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.