Güncel

SHIB bir haftada 4.000'den fazla yatırımcısını kaybetti! İşte detaylar!

SHIB'in son 1 haftada yaşanan düşüşü sonrası, yaklaşık üç ay boyunca kazandığı yeni yatırımcılarının bir kısmını kaybettiğini gösteriyor. (4.223 yatırımcı)

SHIB bir haftada 4.000'den fazla yatırımcısını kaybetti! İşte detaylar!

Kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), kripto paraların ciddi oynaklıkların yaşandığı bu çalkantılı dönemde sahiplerini kaybediyor.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, 28 Ocak ile 3 Şubat 2022 arasında SHIB, 1.161.661 yatırımcı hesabının 1.157.438' düştü. Bu da 4.223 yatırımcısını kaybettiği anlamına geliyor.

SHIB bir haftada 4.000'den fazla yatırımcısını kaybetti! İşte detaylar!

16 Kasım 2021 ve 27 Ocak 2022 arasında SHIB,  192.790 yeni yatırımcı kazanarak, bu anlamda %16'nın üzerinde bir büyüme göstermişti. Son 1 haftada yaşanan düşüş ise, SHIB'in neredeyse üç ay boyunca kazandığı yeni yatırımcılarının bir kısmını kaybettiğini gösteriyor. (4.223 yatırımcı)

Kullanıcıların yatırımları, SHIB'nin rekor değerindeki artışla tutarlı bir şekilde büyüyor ve bu da madeni paranın piyasa değerine göre en iyi kripto para birimleri arasında yer almasına neden oluyordu.

Çoğu yatırımcı hızlı para kazanmak için meme coinlerine ilgi duyuyor, ancak son zamanlarda yaşanan bu düşüş, zarar eden yatırımcıların, daha fazla kayıptan kaçınmak için varlıklarını sattıkları şeklinde yorumlanabilir. Yatırımcıların bu kaybı, potansiyel olarak, meme kripto para birimleri etrafındaki hype soğudukça yatırımcıların metaverse projelerine daha fazla odaklandığı değişen bir piyasa duyarlılığına işaret ediyor.

SHIB kayıtları işlemlerde düşüş

Genel olarak, SHIB diğer metriklerde de bir düşüş kaydetti. Finans içerikleri ile bilinen Finbold tarafından paylaşılan bilgilere göre, SHIB zincir üstü işlemlerin sayısı Ocak ayında %40'ın üzerinde düşerek madeni para için art arda dördüncü aylık düşüşe işaret etti.

Google Arama'da 'Shiba Inu jeton satın al' anahtar kelimesine olan ilgi de son üç ayda %90'ın üzerinde düştü .

SHIB'nin fiyatı

İçeriği hazırladığımız şu an itibari ile ise, Shiba Inu son 24 saatte neredeyse %-2,20 düşerek  0,0000205 dolardan işlem görüyordu.

Yorumlar
Kriptopro
Bu koin olduğu yerde sayar insanları kandırıyorlar bu kadar hacim bu kadar yatırımcı var boşş.2 gün çok yükselir insanları çeker göz boyarlar 10 gün düşer eski seviyeye keriz avı sonra birdaha çıkar çok yüksek 1 ay sonra aynı geriye tam çakal koin
Cevapla
Diablo
Aynen ben ve cevremde birakiyoruz lanet olsun boyle projeye
Cevapla
volkan
SHIB insanlarla dalga geçer gibi Twitter atıyor paylaşımlarını okuyun gerçekten çocuk gibi paylaşıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.