Güncel

SHIB, Metaverse ilk çıkışını 'Shiba Lands' ile yapıyor!

Shiba Inu (SHIB) ekosistem belirteçlerinin piyasa değerleri, geliştiricilerinin protokolün yakında çıkacak ancak hala isimsiz bir Metaverse'de sanal arazi sunacağını belirtmesinin ardından %40'a kadar yükseldi.

SHIB, Metaverse ilk çıkışını 'Shiba Lands' ile yapıyor!

SHIB ve LEASH gibi meme coin Shiba Inu (SHIB) ekosistem belirteçlerinin piyasa değerleri, geliştiricilerinin protokolün yakında çıkacak ancak hala isimsiz bir Metaverse'de sanal arazi sunacağını belirtmesinin ardından %40'a kadar yükseldi.

SHIB, Metaverse ilk çıkışını 'Shiba Lands' ile yapıyor!

“Metaverse” terimi, bireylerin gerçek hayatta olduğu gibi etkileşime girebilecekleri gerçek dünyanın dijital tabanlı bir versiyonunu ifade eder. Son aylarda bu fikir, teknolojiye olan ilgisini ima eden en son dev Nintendo ile çekiş kazandı.

Şimdi de Shiba Inu (SHIB) ekosistem belirteçlerinin piyasa değerleri, geliştiricilerinin protokolün yakında çıkacak ancak hala isimsiz bir Metaverse'de sanal arazi sunacağını belirtmesinin ardından %40'a kadar yükseldi.

Shiba Inu geliştiricileri bir blog yazısında , “Metaverse, kripto topluluklarına teşvik, içerik ve düzenli telif hakları sunmak için başka bir harika kaynak'' ifadelerine yer verdi.

Metaverse genişlemeye devam ediyor!

Ana akım olarak benimsenen takas edilemez tokenlere (NFT'ler) benzer şekilde , Decentraland'ın MANA'sı ve The Sandbox'ın SAND'ı gibi Metaverse belirteçlerinin değeri de aynı şekilde milyarlarca dolar artıyor.

Yaklaşan Shiba Inu Metaverse'de, "Shiba Lands" veya alan içinde bulunan araziler, LEASH jetonları kullanılarak satın alma veya açık artırma için sunulacak. Aslında, Metaverse'de arazi önemlidir, zîra dijital gerçeklik hayranları gerçek bir ev satın almak yerine sanal bir mülk için 300.000 dolar gibi paralar ödüyor.

Yorumlar
Mrz
Realist olmak lazım. ShıbaInu treni kaçtı. Sırada, CheemsInu var. Ytd.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.