Güncel

Shiba Inu almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

Shiba Inu almak için çok mu geç? Kripto uzmanları SHIB fiyat tahminlerini açıklıyor!

Shiba Inu almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

Shiba Inu fiyatı son 24 saat içinde %7,5'lik bir düşüşü temsil ederek 0,00001232$'a düştü. Öte yandan, Shiba Inu ikinci katman ağı Shibarium'un lansmanını çevreleyen beklenti nedeniyle altcoin yüksek seyrederken, bir haftada %1 ve son 30 günde %33 artış gösteriyor.

Shibarium'un Shiba Inu ağının daha hızlı ve daha ucuz olmasına yardımcı olacağı göz önüne alındığında, birçok gözlemci ve analist, SHIB'nin lansmanından sonra önemli ölçüde artmasını bekliyor. Kraken'in SEC ile anlaşmasına ilişkin dünkü haberler, piyasanın bu yıl önünde hala engebeli bir yol olabileceğini gösteriyor olsa da, SHIB, 2023 olgunlaşırken bazı sağlam kazanımlar elde etmek için iyi bir konumda.

Shiba Inu almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

SHIB'nin grafiği, göstergelerinin şu anda her iki yönde de gidebileceği için belirsiz bir konumda. 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı), 200 günlük (mavi) üzerindeki yükselişini yavaşlattı ve özellikle bugünkü satışların ardından yeniden düşmeye başlayabilir.

Shiba Inu almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor! - Resim : 1

Kaynak: TradingView

Benzer şekilde, SHIB'in nispi güç endeksi (mor) son birkaç gün içinde 50'ye düştü. Özellikle 0.000012 $ destek seviyesi aşılırsa daha da düşebilir gibi görünüyor.

Ancak, bugünkü kayıpların kısa ömürlü olacağı ve altcoinin yakında büyümeye döneceği tartışılabilir. Bu, hepsi bu yıl altcoin için önemli kazanımlar öngören çok sayıda kripto para analisti ve SHIB destekçisinin görüşü gibi görünüyor.

Söylemeye gerek yok, bazı SHIB hayranları büyük kazançlar bekliyor. Böyle bir hedef, %800.000'den fazla büyük bir artış gerektirecek olan 0,1 ABD dolarıdır.

SHIB'nin Kasım 2020'de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,000000000056366 $'a kıyasla %20.000.000'in üzerinde arttığı düşünülürse, bu pek olası değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.