Shiba Inu fiyat tahmini! SHIB 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesine mi ulaşacak?

Yatırımcılar, Shiba Inu'nun (SHIB) 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyelerine dönüp dönmeyeceğini görmek için yakından izliyor olacak. Akıllarda tek bir soru; SHIB 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilecek mi?

Shiba Inu fiyat tahmini! SHIB 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesine mi ulaşacak?

Kripto para yatırımcıları, 2021'de muazzam bir popülerlik kazanan Shiba Inu'nun (SHIB) meme token statüsünden kurtulup 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyelerine dönüp dönmeyeceğini görmek için yakından izliyor olacak.

Shiba Inu fiyat tahmini! SHIB 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesine mi ulaşacak?

 SHIB, daha fazla perakende yatırımcının piyasaya girmesi ve varlığın muazzam kullanıcı topluluğunun bir sonucu olarak varlığı bulmasıyla artan sayıda sahip tarafından desteklenen, piyasa değeri ile bir süredir ilk 20 kripto para birimindeki yerini koruyor.

Bu durumun en büyük etkenlerinden biri de erişilebilirliğinin geniş ağa sahip olması. Zira Shiba Inu Coin satın almak isteyen kişiler, onu Binance , Coinbase , KuCoin ve Kraken dahil olmak üzere en iyi 10 önde gelen kripto para birimi platformunda bulabilirler.

Kripto para endüstrisindeki üç hızlı büyüyen borsa ve kripto ticaret platformu olan CoinGate , Uphold ve VirgoCX de varlığı da listelendi.

Bunun yanı sıra, varlığın mağazalarda bir ödeme şekli olarak kullanılması ve  metaverse'de bir ' Shiba Lands'in geliştirilmesi yoluyla, gerçek dünya uygulamaları bulmaya başlaması söylentileri, canlılığını artıracaktır.

Shiba Inu fiyat tahmini! SHIB 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesine mi ulaşacak? - Resim : 1

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu (SHIB) son piyasa istatistikleri

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, SHIB toplam piyasa değerine göre 14. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine göre gün içinde %1,55 ve geçen hafta %2,11 düşüşle 0,00003085$'dan işlem görüyordu.