Güncel

Şikayetim var; Turknet - Tüm şikayetlerinizi iletiyoruz!

Şikayetim var isimli programımızın bu haftaki konuğu Turknet. Turknet ile ilgili şikayetlerinizi bizimle paylaşın, direkt olarak markaya iletelim.

Şikayetim var; Turknet - Tüm şikayetlerinizi iletiyoruz!

Teknolojioku'nun takipçileri ile markalar arasında köprü oluşturmak amacıyla hazırladığı Şikayetim var isimli programın ikinci bölümüyle karşınızdayız. Hatırlanacağı üzere ilk bölümde Vodafone'u konuk etmiştik. Vodafone ile ilgili tüm şikayetleri topladık ve marka yetkililerine ilettik.

İlk bölümde Vodafone için 1.5 günde 500'ü aşkın şikayet gelmişti. Bu haftaki konuğumuz ise Turknet.

Bilindiği üzere Turknet ülkemizdeki popüler internet sağlayıcılarından birisi. Eğer Turknet ile ilgili sıkıntı, problem, şikayet ve istekleriniz varsa bu haberin altına yorum olarak yazıp gönderebilirsiniz. Böylece bizler de sizin yorumlarınızı Pazar günü yayınlayacağımız videoda canlı bir şekilde okuyarak herkese duyuracağız. Ayrıca, gönderilen tüm şikayetleri de markalara ileteceğiz.

Şikayetim var; Türknet - Tüm şikayetlerinizi iletiyoruz!

Bu konsepti yaratmamızdaki temel amaç kullanıcı şikayetlerini direkt olarak markalara iletebilmek. Aslında pek çok marka için açılmış olan şikayet - destek adresleri mevcut. Lakin bu adreslerde kullanıcıların kalıcı çözümler bulmaları pek mümkün olmuyor.

Peki süreç nasıl işleyecek? Turknet ile ilgili şikayet mesajınızı bu haberin altına yorum olarak bırakacaksınız. Ardından biz bu yorumu yetkili isimlere ulaştıracağız. Elbette sorunun çözülüp, çözülmeyeceği yine markaya kalmış bir şey. Bizim temel amacımız markalar ile kullanıcılar arasındaki köprüleri sıkılaştırmak.

Bu arada gelen yorumlardan bazılarını Pazar günü yayınlayacağımız Şikayet Var; Türknet isimli videoda da yayınlayacağız. Şikayetlerinizi, görüş ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada son şikayet tarihinin Cuma 15:00 olduğunu da belirtelim.

Yorumlar
gizli dedektif
bu kadar kötü bir servis olamaz internet çok yavaş canlı derslere zar zor giriyoruz ve sürekli kopmalar yaşıyoruz 88 tl'nin karşılığı asla bu olmamalı paramızın karşılığını istiyoruz bu durumdan çok sıkıldık
Cevapla
Alex
En büyük sıkıntısı aşırı kopmalar meydana geliyor yani insanı deli edecek derecede kopma sorunu var. Bazı günler lanet ediyorum o derece. ve sürekli şikayet oluşturmama rağmen düzeltilmedi. Anlayacağınız kendi modemlerini oluşturanlar ve bu kopma sorununu çözsünler
Cevapla
MHT
99 TLye olan kurulum hizmetinin opsiyonel hale getirilmesini istiyorum. Doğu'da eve gelen yüklenici firma personeli benden daha az biliyor. Mecburi olduğu için geleceklerdi. Birkaç şey sordum bilemediler, dedim gelmenize gerek yok. Kendim hallettim ama almadığım hizmet için 99 TL ödedim
Cevapla
SERHAT Bulun
E-devlet ile abonelik iptali başlamadığı dönemde , Turknet yazdığım gönderdiğim onca iletiye rağmen abonelik iptali yapmadı. 3 ay boyunca paramı gasp etti
Cevapla
Ömer Semih Karamagara
Genel anlamda memnunum, TTNet den geçiş yaptım . Arada sık olmamakla beraber kısa süreli kopmalar oluyor. Online işlem merkezi üzerinden açılan arıza takibi iyi. Ancak firmaya telefonla ulaşmak gibi bir kavram yok. Abone olana kadar konuşun sonrasında iletişim mail yoluyla.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.