Teknoloji TV

Vodafone aboneleri adeta isyan etti! Yüzlerce şikayet geldi!

Şikayet Var isimli programımızın ilk bölümüne konuğumuz Vodafone oldu. Vodafone'dan memnun olmayan, şikayeti olan, mağdur edilen abonelerin şikayetlerini topladık. Sadece 1.5 günde 1000'den fazla şikayet geldi. İşte detaylar.

Vodafone aboneleri adeta isyan etti! Yüzlerce şikayet geldi!

Teknolojioku olarak okurlarımızın ve takipçilerimizin seslerini markalara duyurabilmek adına yeni bir program başlattık. Bu programda okurlarımızdan gelen şikayetleri marka yöneticilerine aktarmayı amaçlıyoruz.

Malum günümüzde markaların şikayet ve öneriler için oluşturduğu pek çok kanal mevcut. Fakat bu kanal üzerindeki başvurular genelde yetersiz kalıyor. Biz de bu programda yorum olarak gelen şikayetleri direkt olarak marka yetkililerine aktarma kararı aldık.

Aslında temel amacımız gelen şikayetleri çekeceğimiz videoda canlı olarak okuyup değerlendirmekti. Fakat ilk bölüm için bile sadece 1.5 günde 1000'den fazla şikayet gelince formatı değiştirmek zorunda kaldık. Vodafone ile ilgili şikayetlerin bulunduğu haberimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Aşağıdaki videoda Vodafone tarafına gelen genel ve ilginç şikayetleri bulabilirsiniz.

Vodafone aboneleri adeta isyan etti! Yüzlerce şikayet geldi!

Şunu dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Tarafımıza gelen tüm şikayetler bir mail ile Vodafone yetkililerine ulaştırıldı. Yani videoda yorumları okumasak bile tüm şikayetleri itina ile karşı tarafa ulaştırdık.

Önümüzdeki haftalarda programımız farklı markalara olan şikayetler ile devam edecek. Eğer yetkililerine ulaşmak istediğiniz, sesinizi duyurmak istediğiniz bir marka varsa, yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Biz de önümüzdeki bölümlerde bu markalara yer verebiliriz.

Bu arada şunu da hatırlatalım. Markalara ulaştıracağımız yorumlarda kesinlikle, küfür, hakaret ve benzeri aşağılayıcı unsurlar bulunmaması gerekiyor. Zaten bu tarz yorumlar onay ekibimiz tarafından direkt siliniyor.

Özetler siz de bir markayı eleştirecekseniz ya da şikayet edecekseniz düzgün bir üslup kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Yorumlar
con vik
vo.dafon pislik bir yapılanmanın uzantısıdır...!!! eskiden cem uzan hainnlerine ait olan telsim, adı değiştirilerek voda.fon olmuştur. vatan haini cem uzanın Türkiye Cumhuriyeti' ne yurt dışından saldırıda bulunmak için bu voda.fon yapılamasını kullanmaktadır. halk ekonomik olarak zayıflatmak ve pisikolojik olarak çökertmek ve de ayrıca iletişim ağına verebildiği en büyük zarararı alltan alttan vermek amacındadırlar... voda.fon pisliğinden uzak durun...
Cevapla
Fatsalı
Bence devlet vodafon'un tum lisanslarını iptal etmeli
Cevapla
ERKAN
DUMAN SELLE GEÇÇEM HEEEEEEEEEEEE MANGAL KÖMÜR BEDAVAMIŞŞŞŞŞŞŞŞ
Cevapla
ERKAN
CEPPE KÖNTÜR ALIYOZ ZIRT ZIRYT VERGİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ LAN Bİ KEREDE BİZDEN OLSUN DEYİNN Bİ KEREDE KENDİSİİ VERGİ VERMEZLER DEVLETTE
Cevapla
erkan uzun
vodofone evde internet uzak durun. iptal ettirmek imkansız. çağrı merkezine ulaşamazsınız. nakil için 150 lira isterler. neler neler. aman diyim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.