Solana ağustos sonuna kadar 100 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor?

Kripto piyasasının hareketlenmesi ile merak edilen kripto tokenlerden biri de Solana. 42 dolar seviyesinde olan Solana, ağustos sonuna kadar 100 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor?

Solana ağustos sonuna kadar 100 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor?

Kripto para sektörü için zor bir hafta geçirdi. Varlıklarının çoğu için işler yeniden düzelmeye başlıyor. Kripto yatırımcıları ve tüccarları Solana'nın ( SOL ) fiyatının yakın gelecekte nereye varacağını merak ediyor.

Solana ağustos sonuna kadar 100 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor?

CoinMarketCap'teki topluluk, SOL tokeninin aslında 31 Ağustos 2022'ye kadar ortalama 250$'lık bir fiyattan işlem göreceğine dair istisnai yükseliş tahminleri yaptı. Bunu Web sitesinin, kullanıcıların öneride bulunmasına ve oy vermesine olanak tanıyan 'Fiyat Tahmini' seçeneğini kullanarak gerçekleştirdi.

Bu tahminle birlikte topluluk oyları, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyatının, yayınlandığı tarihteki mevcut değerinden Ağustos ayı sonuna kadar %530,06 veya diğer bir deyişle 210,32 $ artacağını tahmin ediyor.

Solana ağustos sonuna kadar 100 dolara ulaşabilir mi? İşte kripto topluluğu ne diyor? - Resim : 1

Kripto topluluğu Solana fiyat tahmini 31 Ağustos. Kaynak: CoinMarketCap

Basın saatine kadar, 3.015 topluluk üyesi, tahmin oylarını kullanma fırsatını kullanarak yukarıdaki tahmine ulaştı.

Topluluk güveni yenilendi

Yükseliş tahminlerinin nedenlerinden biri, New York'ta fiziksel bir mağaza açtıktan sonra ağa olan güvenin yenilenmesi ve buna "dünyanın Web3'e adanmış ilk perakende ve eğitim alanı" olarak atıfta bulunması olabilir.

Haziran ayının sonlarında Solana, Android Web3 odaklı bir akıllı telefon olan Saga'nın tanıtımını da duyurdu, ancak tarihsel olarak kripto veya Web3 tabanlı bir telefonun piyasaya sürülmesi , ticari başarısını mutlaka garanti etmiyor.

Eylül ayı sonu için fiyat tahminleri açısından, topluluk SOL'un şu ana kadar kullanılan 900 oya göre 75$'lık medyan fiyatla Ağustos ayına göre daha düşük işlem yapmasını bekliyor. Bu, mevcut fiyattan %89.02 veya 35.32$'lık daha mütevazı bir gelişmeyi temsil ediyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.