Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı! Bu ne anlama geliyor?

DOGE meme tokenine olan ilgi yeniden artıyor mu? Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı!

Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı! Bu ne anlama geliyor?

Dogecoin'in ( DOGE ) fiyatı, büyük kripto para piyasasının duyarlılığından etkilenerek, son birkaç haftadır dalgalanıyor. Ancak yatırımcılar, yalnızca destek değil, aynı zamanda yakında fiyatının yükseleceğini düşünen, yeni DOGE sahipleri de bulduğu için, kripto paradan geri adım atmadı.

Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı! Bu ne anlama geliyor?

Son iki ayda Dogecoin'in fiyatı yaklaşık %15 oranında azalarak 0,082 dolardan 0,068 dolara düştü. Bu arada, kripto ticaret uzmanı Ali Martinez tarafından 29 Temmuz'da atılan bir tweet'e göre, yeni günlük DOGE adreslerinin sayısı '%265 artarak' günde 14.470'ten 38.430'a yükseldi. Martinez, “Artan ağ büyümesi, yakında #DOGE fiyatına yansıyabilecek olumlu bir işaret” dedi.

Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı! Bu ne anlama geliyor? - Resim : 1

Dogecoin günlük aktif adresleri. Kaynak: Ali Martinez

Dogecoin önemli bir destek seviyesi oluşturuyor

Ayrıca, işlem geçmişine dayanarak, 78.250 adresin 44 milyar DOGE'nin üzerinde satın almasıyla, Dogecoin için önemli destek yaklaşık 0.068 $ olarak belirlendi.

Martinez konu ile ilgili, "Bu seviye sabit kalmaya devam ederse, @intotheblock'un IOMAP'si ileride çok az direnç gösterdiğinden veya hiç direnç göstermediğinden $DOGE'nin 0.080 $'a yükselme şansı olacak." ifadelerine yer verdi.

Yeni DOGE adreslerinin sayısı 2 ayda %260'ın üzerine çıktı! Bu ne anlama geliyor? - Resim : 2

Dogecoin destek seviyesi. Kaynak: Ali Martinez

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.