Son dakika! Motorine zam geliyor!

Brent petrol fiyatlarının artması sonrasında benzine zam gelmişti. Sektör kaynaklarından elde ettiğimiz bilgilere göre şimdi de motorine bir zam yolda.

Son dakika! Motorine zam geliyor!

Üst üste gelen indirimlerin ardından akaryakıt fiyatlarında bahar havası hakim olmuştu. Ancak bu bahar havası ne yazık ki kısa sürdü ve yerini kara bulutlara bıraktı. Brent petrol fiyatlarının artmasıyla beraber benzine bugün 1 lira 7 kuruşluk bir zam geldi. Gözler motorine çevrilmişken kara haber tez duyuldu ve motorin fiyatlarına yarın zam geleceği doğrulandı.

Son dakika! Motorine zam geliyor!

Peki ama motorine ne kadar zam gelecek? Güncel benzin ve motorin fiyatları ne olacak? Bu soruların yanıtlarını hemen verelim. Zaten brent petrol fiyatlarının artmasının ardından yakıt fiyatlarına zam geleceği beklentiler dahilindeydi. Benzine gelen 1 lira 7 kuruşluk zam bu beklentileri boşa çıkarmazken, yarın da motorine yeni bir zam geleceği bildirildi. Sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre motorine yapılacak zam, 1 lira 70 kuruş olacak. LPG konusunda ise herhangi bir gelişme olması beklenmiyor. Söz konusu değişimlerin ardından oluşacak güncel yakıt fiyatları tablosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Not: Fiyatlar ortalama olup şirketten şirkete değişkenlik gösterebilir.

İSTANBUL
Benzin fiyatı: 18,49 TL
Motorin fiyatı: 21,11 TL

ANKARA
Benzin fiyatı: 18,70 TL
Motorin fiyatı: 21,26 TL

İZMİR
Benzin fiyatı: 18,70 TL
Motorin fiyatı: 21,34 TL