Güncel

Son gelen MIUI 12.5 beta güncellemesi önemli sorunları gideriyor!

MIUI 12.5 güncellenmeye devam ediyor. Önemli sorunlar yavaş yavaş gideriliyor. Detayları aktarıyoruz.

Son gelen MIUI 12.5 beta güncellemesi önemli sorunları gideriyor!

Xiaomi, (21.9.3 / 21.9.4)  sürümüyle yeni bir MIUI 12.5 beta güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. Bu güncelleme genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için bazı optimizasyonlar ve düzeltmeler sunuyor. Şuanda Çin için geçerli olan bu güncelleme, daha sonraları global çapta yayınlanacak.

Son gelen MIUI 12.5 beta güncellemesi önemli sorunları gideriyor! - Resim : 1

Değişiklik günlüğüne göre yayınlanan bu en son sürüm, performansı optimize ediyor ve okuma deneyimini geliştiriyor. Ayrıca, tek bir bildirime uzun süre basıldıktan sonra "Diğer Ayarlar" tıklandığında ayarlar sayfasına atlanamaması, büyük yazı tipi modunda hava kalitesi ve yağış olasılığı modülleri arasındaki örtüşme sorununu da gideriyor.

MIUI 12.5 kapalı beta 21.9.3 /21.9.4 Güncelleme Değişiklik Günlüğü

Durum çubuğu, Bildirim çubuğu

  • Tek bir bildirime uzun süre basıldıktan sonra "Diğer Ayarlar" tıklandığında ayarlar sayfasına geçilememesi sorunu düzeltildi. Uygulanabilir model: Xiaomi Pad 5 Pro

Hava Durumu

  • Büyük yazı tipi modundaki hava kalitesi ve yağış olasılığı modülleri arasındaki örtüşme giderildi.

Tarayıcı

  • Performans optimize edildi ve okuma deneyimi geliştirildi.

Not:

Bu beta güncellemesi, Android'in büyük sürüm yükseltmesi nedeniyle, Xiaomi Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 11, Redmi K40 Pro, 6 Eylül 2021'den itibaren geçici olarak askıya alınacaktır. Güncellemeler daha sonra yayınlanacaktır.

MIX FOLD, MIUI sistem uygulamasının uyarlanabilirliğini daha da geliştirdiğinden, daha fazla üçüncü taraf uygulamasıyla uyumlu ve kullanıcı deneyimini geliştirir. Dağıtımın 16 Ağustos - 06 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında askıya alınması bekleniyor.

Beta güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Şikayet
Xiaomi redmi not 9 poro kulaniyorum süylendiğin gibi değil çok hataları var
Cevapla
Xalor
Güncellemeden sonra not 8 pro telefonumun sesi ve titreşimi kendi kendine kapanıyor beni arıyorlar haberim olmuyor ve çokta kasmaya başladı ana menüler kayboluyor telefonu güncelledigime çok pişmanım sakın bu güncellemeyi atmayın
Cevapla
Mehmet KARAASLAN
Mi 10 T pro kullanıyorum Samsung Galaxy note 9 dan buna geçiş yaptım benim için şu sorunlar giderilmediği sürece Xiaomi hiçtir. 1 Telefonla görüşürken ekranin acılıp kapanması hoparlöre alacagim zaman görüşmedeyken ekranın açılmaması bu büyük bir sorundur. 2 bildirim ve siz sesi seviyesinin aynı olmasi ayri ayrı olmaması. 3 galerideki kargaşa galeriyi daha sade daha kullanışlı yapabilirsiniz.
Cevapla
Muhammet Akpınar
Mi 11 ultra kullanıyorum kafam rahat 8.500 TL verdim. iPhone 20.000 veren enayiler düşünsün
Cevapla
Ahmet
Redmi not 8 aldım sürekli kasıyor şebeke nett çekmiyor sıkıntı üstüne sıkıntı resimler videolar baglantıları rezil keşke ayfon yda Samsung alsaydım bilemedim şimdi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.