Güncel

Sony ve Gnctrkcll'nin gençlere müthiş yaz fırsatı!

Bu kampanya Genç Turkcell'lileri sevindirecek!

Sony ve Gnctrkcll'nin gençlere müthiş yaz fırsatı!

Sony, gnçtrkcll'lileri sevindirecek bir yaz kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, gnçtrkcll'liler, 320 GB'lık PlayStation 3 oyun konsolu ve 1 adet oyundan oluşan pakete ilave olarak God of War 3 veya InFamous 2 oyunlarından birine; 799 TL'lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip olabilecekler. Kampanya PlayStation Move paketleri için de geçerli olacak; gnçtrkcll'liler 320 GB'lık oyun konsolunun yanında PS Move kamerasına, bir PS Move hareket kumandasına, bir PS Move oyununa ve God of War 3 veya InFamous 2 oyunundan oluşan pakete de aynı fiyattan sahip olabilecek.

1337694019_sonygencturkcellkampanya.jpg

SFR4 yazıp 2222'ye gönderin, kampanyadan yararlanın

Tüm Sony Center Mağazaları ve anlaşmalı zincir mağazalarda geçerli kampanyadan yararlanabilmek için gnçtrkcll'lilerin yapması gereken tek şey, gnctrkcll kampanya şifresi almak. Bunun için de SFR4 yazıp 2222'ye göndermek ve gelen kampanya şifresini mağazada kasa sorumlusuna iletmek yeterli. Ayrıca gncteklif.com üzerinden ücretsiz kampanya şifresi alınabiliyor. Kampanya 31 Temmuz 2012 tarihine kadar devam ediyor.

basın bülteni

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.