Sosyal medya bunu konuşuyor! Kocasını kardeşlerim diye kandırdı

Evine getirdiği adamlar için kocasına "kardeşim, yeğenim" diyen kadının yalanı ortaya çıktı. İşte detaylar.

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kocasını kardeşlerim diye kandırdı

Gün geçmiyor ki ilginç bir haberle karşılaşmayalım. Bu sefer ilginç olay bir televizyon programında yaşandı. FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun'a katılan Mustafa Önal duyanları şok eden bir hikaye ile geldi.

Mustafa Önal programda "Karım, evimize 'Kardeşim, amcam ve yeğenim' dediği 3 adamla geldi. 'Onları çok özledim bu gece onların arasında yatayım' dedi. Ama bu adamlar karımın sevgilisiymiş" ifadelerini kullandı. Ardından tüm sosyal medya bu olayı konuşmaya başladı.

Kocasını kardeşlerim diye tanıttığı adamlar sevgilisi çıktı

Sosyal medya bunu konuşuyor! Kocasını kardeşlerim diye kandırdı - Resim : 1

FOX TV gündüz kuşağı programlarından Fulya ile Umudun Olsun eşi benzeri yaşanmamış bir olaya şahit olmamıza sebep oldu. Mustafa Önal isimli şahıs, evden kaçan eşi Yasemin Önal hakkında şok eden iddialarda bulundu. Yasemin Önal, eve getirdiği 3 adamı amcam, kardeşim ve yeğenim diye tanıtmış. Ardından 'onları çok özlediğini ve onlarla beraber uyumak istediğini' söylemiş. Mustafa Önal bu açıklama karşısında nasıl kandırıldığında canlı yayında anlatınca olay sosyal medyaya taşındı.

Yasemin Önal 18 Haziran 2020'de evi terk etmiş. Mustafa Önal, 1.5 yıldır haber alamadığı eşini bulmak için yayına katılmış. Olaylar da tam olarak burada ortaya çıkıyor. Mustafa Önal, eşinin tam 3.5 ay boyunca "Üvey kardeşim ve amcam" dediği kişileri eve aldığını anlattı.  "'Kardeşimi çok özledim onunla yatmak istiyorum' deyip onun yanında yattı". "Kardeşi," polis verdiği ifadesinde Yasemin'in Trabzon'da imam nikahlı olarak biriyle yaşadığını söylemiş. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.