Güncel

Spider Man: Far From Home'dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın merakla beklenen Spider-Man: Far From Home filminden ilk teaser trailer yayınlandı.


Yeni nesil Spider-Man filmlerinin ikincisi olan ve Marvel Sinematik Evreni'nin ikinci zaman diliminin baş kahramanlarından biri olacak olan Spider-Man'in yeni filmi Spider-Man: Far From Home'dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

Fragmanın yayınlanacağını Tom Holland bir önceki gün sosyal medya üzerinden hayranlarına duyurmuştu.

Spider-Man: Far From Home'un konusu ise şöyle: Peter Parker arkadaşları ile birlikte yaz tatili için Avrupa gezisine çıkar. New York'tan fazlasıyla uzakta olan Peter ve arkadaşlarının başı orada da belaya girer. Bu kez de Peter Parker'ın arkadaşlarını Quentin Beck, yani namı diğer Mysterio'nun gazabından koruması gerekmektedir. Yolları Nick Fury ile Avrupa'da kesişen Peter Parker'ın başına neler gelecektir?

Avengers'ın geçtiğimiz yıl vizyona giren filmi Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nda Thanos, tüm Sonsuzluk Taşları'nı ele geçirmesinin ardından Sonsuzluk Eldiveni yardımıyla evrendeki canlıların bir kısmını yok etmişti. Avengers ekibinden yalnızca Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye sağ kalmıştı.

Spider-Man: Far From Home'dan ilk fragman geldi!

Bu durumda toz olanlar arasında bulunan Spider-Man'in yeni filmi Far From Home'un akibeti Infinity War filmlerinin ikincisi olacak olan ve Far From Home'dan önce, 26 Nisan'da vizyonda göreceğimiz Avengers: Endgame filmi ile belirlenebilir.

Başrolünde genç oyuncu Tom Holland'ın yer aldığı Spider-Man: Far From Home'un oyuncu kadrosunda Michelle Jones rolüyle Zendaya, Maria Hill rolüyle Cobie Smulders, Nick Fury rolüyle Samuel L. Jackson, Peter Parker'ın halası May Parker rolüyle Marisa Tomei gibi isimlerin yer almasının yanı sıra herkesin merakla beklediği bir isim daha bulunuyor.

Jake Gyllenhaal'u ise kötü adam olarak izleme fırsatı yakalayacağız Mysterio rolü ile. Jake Gyllenhaal bu rolde yer alacağını sosyal medya aracılığıyla filmin hayranlarına duyurmuştu. Quentin Beck, geçmişte bir özel efekt uzmanı olarak çalışmakta olan sıradan bir adamdır.

Mysterio'ya dönüşümünün ardından ise bir illüzyonist olmuştur. Çizgi romanlara göre Mysterio, kendini illüzyon yardımıyla herkese suç işleyen bir Spider-Man olarak tanıtır. Spider-Man, insanları manipüle etme özelliğine sahip olan Mysterio'dan sürekli kurtulmaya çalışsa da bir türlü başaramamaktadır. Daha önce de bir Mysterio spin-off'u planlanmış, ancak gerçekleştirilememişti.

Spider-Man: Far From Home filminin fragmanı tüm dünyayla paylaşılmadan önce Brezilya'da düzenlenen Comic-Con aracılığıyla paylaşılmış, ancak basına sızdırılmasına izin verilmemişti. Spider-Man: Far From Home filminin 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.