Güncel

Spider Man Homecoming 2'den yeni bilgiler!

Önümüzdeki Infinity War filminde de göreceğimiz Spider-Man karakteri için yapılan yeni film için detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı.

Spider Man Homecoming 2'den yeni bilgiler!

Dünyanın en ünlü süper kahramanı olan Spider-Man, Marvel sinematik evreninin eline geçtikten sonra izleyici sayısını oldukça büyüttü. Daha öncesinde başka dağıtıcıların elinde olan Spider-Man markası, Marvel yapımcılarının ellerinde devamının umut vereceği bir seriye dönüştü. Önümüzdeki Infinity War filminde de göreceğimiz Spider-Man karakteri için yapılan yeni film için ilgi çekici bazı haberler paylaşıldı. 

Spider-Man: Homecoming 2 adını alacak filmde Peter Parker'ı bu sefer New York dışında farklı şehirlerde göreceğiz. İlk filmi Atlanta'da çektiklerini söyleyen yapımcı Kevin Feige, yeni filmin Londra'da çekileceğini belirtti.

Çizgi romanlarda görmeye alışık olduğumuz ünlü Gwen Stacy karakterinin de filmde olacağını belirtilirken, filmde Peter Parker'ın arkadaş çevresinin de genişleyeceği söylendi. Ancak Gwen Stacy'i şu anda hangi oyuncunun canlandıracağı belli değil.

Diğer bir yandan Thanos'un saldırısından sonra geçeceği tahmin edilen hikayenin, nasıl bir işleyişe sahip olacağı da merak konusu. 5 Temmuz 2019 yılında gösterime girecek olan film, heyecanla bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.