Güncel

Spotify Türkiye abonelik ücretlerine zam yaptı

Çevrimiçi müzik platformu Spotify, Türkiye'deki abonelik fiyatlarına zam yaptı. En ucuz üyelik 17.99 TL oldu.

Spotify Türkiye abonelik ücretlerine zam yaptı

Kurlardaki artışlardan sonra dijital üyelik platformları fiyatlarına zam yapmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından yapılan zamma bir benzer artış dijital müzik platformu Spotify cephesinden geldi.

Spotify Türkiye abonelik ücretilerine zam yaptı

Premium paket için ayda 13.99 TL ücret isteyen Spotify, bu paketin fiyatını 17.99 TL'ye yükseltti. Bu fiyat yeni abone gelenler için geçerli olacak. Halen bu pakete abone olanlar Ocak 2020 tarihine kadar 13.99 TL'den ödeme yapacaklar. Ancak bu tarihten sonra halen abone olanlar da 17.99 TL ödemeye başlayacak.,

Spotify Türkiye abonelik ücretlerine zam yaptı - Resim : 1

Aile hesabı da zamlandı

Spotify'da sadece Premium hesabı değil Aile hesabı da zamdan nasibini aldı. Daha önce 20.99 TL olan aile hesabı ücreti 26.99 TL'ye çıkıyor. Benzer bir durum Öğrenci hesabı için de geçerli olacak. Daha önce 6.99 TL olan Öğrenci hesabı artık 8.99 TL'ye çıkıyor.

Yorumlar
KaanR
Zaten crack li olarak premium kullanıyoruz ne gerek vardı böyle bi habere ☺️
Cevapla
alper
aynen, zaten 3 lira 5 lira olsa hiç düşünmeden alırdım. ama 17,99 lira pahalı. hem yıllık alımı bile 17,99 x 12 üzerinden hesaplamışlar, ona bile indirim yok yani 180 falan olması gerekirdi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.