Squid Game gerçek oldu! İnsanlar birbirini ezdi

Fransa'nın başkenti Paris'te Squid Game dükkanı açıldı. İnsanlar ürünlerden almak için birbirini ezdi.

Squid Game gerçek oldu! İnsanlar birbirini ezdi

Netflix'de kısa sürede hit olan dizi Squid Game her geçen gün dünya çapında daha fazla hayran kazanıyor. Güney Kore yapımı dizi gerçek hayatta da etkilerini sürdürüyor gibi görünüyor. 

Fransa'nın başkenti Paris'te Squid Game temalı bir dükkan açıldı. Dizideki meşhur şekerlemelerden satan dükkan yoğun ilgi topladı. O derece ki dizinin hayranları dükkana girebilmek için birbirlerini ezdiler. Dükkanın sırasında yaşanan izdiham görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Squid Game hayranları şekerleme almak için birbirlerini ezdiler

Paris'te 3 Ekim'de 2 günlüğüne açılan dükkan diziye ait ürünler satıyor. Kısa süreliğine hayranların beğenisine sunulan dükkan yüzünden izdiham çıktı. İzdihamda motosiklet kaskıyla birbirlerine saldıran hayranların görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Hayranlar dükkana girebilmek için birbirlerini yumruklayıp ezdiler.

Sıraya giren kişi sayısı 700'ü aşıyordu. Ancak hayranların hali hazırda şiddet temasını eleştiri altına alan dizi için gerçek hayatta birbirlerini ezip kavga çıkarmaları şaşırtıcı. 

Squid Game Netflix'de yayınlandığından beri kısa sürede dünya çapında popüler oldu. Ülkemizde de oldukça popüler olan dizinin ilk sezonu 9 bölümden oluşuyor. İkinci sezon için ise henüz net bir gelişme yok. Siz Squid Game hakkında ne düşünüyorsunuz? Paris'te çıkan izdiham görüntüleri hakkında yorumlarınızı bize bildirmeyi unutmayın.