Squid Game tokeninden tarihi vurgun yapıldı! [Son Dakika]

Hepimizin bildiği ve Netflix'in en çok izlenen dizisinin tokenini yapıp insanları dolandırdılar. Son dakika gelişmesini sizlerle paylaşıyoruz.

Squid Game tokeninden tarihi vurgun yapıldı! [Son Dakika]

Hepimizin bildiği Güney Kore yapımı Squid Game dizisi milyonlarca insana ulaşmayı başardı. Bu tarihi başarıdan Netflix platformu da kazançlı çıktı. Bu dizi Netflix'in en çok izlenen dizisi olmayı başarınca bazı insaların hoşuna gitmiş olacak ki hemen tokenini üretmeye başlamışlar.

Ünlü Youtuber Barış Özcan'ın dahi burada kendisine yer verdiği dizi bu kadar rağbet görünce, haliyle tokenini yapmazsak olmaz denilmiş. Tokeni yapanlar, bugün dizinin bu kadar popüler olmasından faydalanmak istemişler.

Tokeni yapanlar için bu belkide bir oyundu ancak bazı insanlar tokeni listelerde görünce "Belki ilerde değerlenir" diyerek yatırım yapmaya başladılar. Bunun sonucunda token hızla büyürken, tokeni üreten arkaplandaki kişiler beklemeye geçmiş ve tarihi vurgun için o en büyük anı kollamaya başlamışlardı.

Squid Game tokeninden tarihi vurgun yapıldı! [Son Dakika] - Resim : 1

İnsanlar bazen böyle yatırım yapabilecekleri tokenler veya başka yatırım araçları arıyor olabilirler. Ancak insanların bu saf düşüncelerinden istifade etmeye çalışmak ne kadar etik bir davranış orasını bilemiyoruz. İnsanların her an birbirini dolandırmaya çalışması ve ünlü bir dizinin tokenini yapıp buna yatırım yapan insanların haklarına göz dikmek üzücü bir durum.

Squid Game Tokeninden tarihi vurgun gerçekleştirildi!

Serkan İnci'nin burada değindiği duruma bakılırsa vurgun bir hayli yüksek miktarda gerçekleşmiş durumda. Saatler önce değeri 30 milyar olan tokenin bir anda piyasaları altüst edip sonra da ortalıktan kaybolması tarihi vurgun sayfalarında yerini aldı.

30 milyar dolardan bir anda 2.5 milyar dolara gerileyen token için ve bu tokene yatırım yapan insanlar için bu üzücü durumu sizlerle paylaşmış olduk. Sizlerde güvenli olmayan tokenlere yatırım yaparken iyice düşünmelisiniz.