YemekSepeti'nden beklenmeyen duyuru

Nevzat Aydın Yemeksepeti CEO'luğundan ayrıldığını duyurdu. Yeni CEO Mert Baki oldu. İşte detaylar. .

YemekSepeti'nden beklenmeyen duyuru

Yemeksepeti'nin 21 yıllık CEO'su olan Nevzat Aydı görevi bıraktığını duyurdu. Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile CEO'luktan ayrıldığını duyuran Aydın'ın yerine kimin geçeceği de belli oldu.

YemekSepeti Türkiye'de online yemek siparişlerinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Getir'in ciddi rakibi YemekSepeti'nden bugün beklenmeyen bir haber geldi. Şirketin 21 yıldır CEO'luğunu yapan Nevzat Aydın görevden ayrıldığını duyurdu.

YemekSepeti'nden beklenmeyen duyuru! CEO Nevzat Aydın görevi bıraktı

Nevzat Aydın, Twitter’dan yaptığı açıklama ile Yemeksepeti CEO’luk görevini bırakacağını duyurdu. Bu kapsamda yeni CEO'nun da kim olacağı belli oldu. Nevzat Aydın'ın yerine Mert Baki yeni CEO olarak atandı.

Beklenmeyen karar uygulamada bazı değişikliklere de gidilecek mi sorusunu akıllara getirdi. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde YemekSepeti logosunu da değiştirdiğini duyurmuştu. Logo ve uygulamada bazı tasarım değişikliklerine giden şirket şimdi CEO değişikliğine gitti. Bu durumda kökten bir değişim olması söz konusu olabilir. Ancak önümüzdeki günlerde uygulamanın geleceği ve izlenecek yol hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız.