Güncel

Star Wars efsanesi Dijital HD formatıyla cebimize giriyor!

Güç her yerde sizinle olacak!

Star Wars efsanesi Dijital HD formatıyla cebimize giriyor!

Aralık ayında vizyona girecek son 10 yılın ilk Star Wars filmi Star Wars: Güç Uyanıyor için geri sayım heyecanı gün geçtikçe artarken Walt Disney Stüdyo’ları, Lucasfilm Ltd. ve 20thCentury Fox Star Wars Dijital Film Koleksiyonu’nu piyasaya süreceklerini açıkladı. 10 Nisan Cuma itibariyle serinin altı filminin tamamı ilk defa Dijital HD formatında, üstelik bütün galaksi veya en azından tüm dünya tarafından izlenebilecek.

1428489195_starwars-7.jpg

Walt Disney Stüdyo’ları başkanı Alan Bergman “Star Wars, neredeyse 40 yıl önce yayınlanan ilk filminden itibaren, her jenerasyondan hayran kitlesine sahip dünya çapında bir efsaneye dönüşmüştür. Altı Star Wars filminin tamamını Dijital HD formatında bir araya getirmekten dolayı büyük heyecan duyuyoruz ve seriyi birçok farklı platformdan izleyebilecek olmanın hayranları da çok mutlu edeceğini düşünüyoruz.” diye konuştu.

Star Wars I-VI bölümlerinin dijital film koleksiyonu formatında satışa çıkmasıyla beraber: izleyiciler taşınabilir cihazları üzerinden plajda güneşlenirken, arkadaşlarıyla evde keyif yaparken veya Endor uçağını beklerken İsyan güçleri her an yanlarında olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.