Güncel

Star Wars hayranlarına müjde! Seri daha bitmedi

Star Wars hayranları için sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Serinin beklenen animesine ilk bakış yayınlandı.

Star Wars hayranlarına müjde! Seri daha bitmedi

Star Wars yayınlandığı ilk tarih olan 1977'ten beri sürekli büyüyen bir hayran kitlesine sahip oldu. Serinin Dünya çapında milyonlarca hayranı var. Bu hayran kitlesi kitaplar, çizgi romanlar, dergiler, kısa filmler, televizyon dizileri, video oyunları ve daha fazlasıyla hala büyüyor. Seri filmleri şimdilik bitmiş gibi görünse de Star Wars animesiyle geri geliyor.

Star Wars: Visions animesi geliyor

Hayranları sevindiren bu anime hakkında yeni bir haber geldi. Disney+'ta yayınlanacak olan Star Wars: Visions animesi için ilk bakış yayınlandı. Disney, hali hazırda çeşitli ortamlardaki çalışmalarında çok sayıda Star Wars içeriğine sahiplik yapıyor. Bu projelerden biri de Star Wars evreninde geçen, ancak Japon anime yaratıcılarının objektifinden gelen Star Wars: Visions. Böylece hem Star Wars hayranları hem de anime severler ortak noktada buluşabilecek.

Anime serisi 9 bölüm uzunluğunda olacak ve 22 Eylül 2021'de piyasaya sürülecek. Star Wars ve anime kombinasyonu, hayran kitlesini büyük olasılıkla bölecek ilginç bir kombinasyon da olabilir. Serinin amacı Star Wars evrenindeki zenginliğin hakkını verebilmek. Neticede bu bilim kurgu  evreninde keşfedilecek çok sayıda zengin karakter ve hikaye var. Animenin yapımcıları Star Wars'ın orijinal akışına bağlı kalmadan diledikleri gibi hayal güçlerini kullanabilecekler. Neticede hayranlar memnun mu olacak yoksa tepki mi verecek bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Deniz Akdal
Bir kaç tane daha var
Cevapla
talat akhun
iyice bozdu star wars son filmi berbattı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.