Güncel

Ünlü sanatçıya benzeyen Tiktokçu viral oldu! Hayranlar fark bulamıyor

Friends dizisiyle tanınan Jennifer Aniston'a benzerliğiyle dikkat çeken Tiktokçu kısa sürede viral oldu.

Ünlü sanatçıya benzeyen Tiktokçu viral oldu! Hayranlar fark bulamıyor

Amerikalı bir kadın, Friends'ten alıntı yaptığı satırlarla video paylaştıktan kısa süre sonra TikTok'ta viral oldu.  Kullanıcı ismi @she_plus3 olan kadının (gerçek adı Lisa Tranel) bu kadar çok izlenme almasının nedeni, Friends dizisiyle tanınan Jennifer Aniston'a olan aşırı benzerliği.

Lisa Tranel, Friends dizisinde Jennifer Aniston'un canlandırdığı Rachel karakterinin taklidini yapmada çok başarılı. Tiktok videolarını izleyen, bazı hayranların yorumlarına göre Tranel, "Rachel'a, Rachel'in kendisinden bile daha çok benziyor."

Jennifer Aniston'a benzerliğiyle dikkat çeken Tiktokçu viral oldu

Amerikalı Tiktok kullanıcısının Jennifer Aniston'ın karakteri Rachel Green'den ikonikleşen bir alıntıyı dudak senkronizasyonu yaptığı paylaşımı, klibi paylaştıktan sadece 48 saat sonra neredeyse 350 bin izlenme aldı.

Kısa klipte, Rachel'ın 1997'de Monica Geller karakteri ile konuşurken kullandığı replikler yer alıyor. Lisa Tranel, benzerliği ile o kadar çok dikkat topladı ki Tiktok biyografisine "Jennifer Aniston değilim" yazmak zorunda kaldı. Söz konusu Tiktok videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Friends dizisi geçtiğimiz dönemin en ikonik dizilerinin arasında yer alıyor. 1994'te başlayıp 2014'te biten dizi hala bir çok hayrana sahip. O derece ki geçtiğimiz haftalarda oyuncular Friends Reunion çekimleri için tekrar bir araya geldiler. Friends ülkemizde Netflix platformunda mevcut.

Yorumlar
Mayro
Yayinlamazsiniz tabi mesaji neyse
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.