Güncel

Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın hayranlarını üzecek haber

Hayranları tarafından yapılan eylemlerle bir süredir gündemden düşmeyen Britney Spears'a mahkemeden kötü haber geldi.

Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın hayranlarını üzecek haber

Bir zamanların en ünlü pop şarkıcılarından olan Britney Spears, uzun süredir hayatının iplerini babasının eline bırakmış durumda. 2007'de girdiği depresyondan sonra ünlü şarkıcıya mahkeme kararıyla vasi atanmıştı. 

Bunun anlamı şarkıcının hayatının kontrolünün artık babasının elinde olmasıydı. Spears, kullandığı ilaçlardan tutun Instagram'da yaptığı paylaşımlara kadar her açıdan kontrol ediliyordu.

Hayranları Britney Spears için seferber oldu

Ünlü şarkıcı Britney Spears'ın hayranlarını üzecek haber - Resim : 1

Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcının hayranları Spears'ın Instagram'daki garip paylaşımları fark etti. İddialara göre şarkıcı normalde davranmayacağı şekilde garip davranıyor ve ara sıra kontrol edildiğine dair mesajlar vermeye çalışıyordu. Dünyanın dört bir yanından Spears hayranları "Free Britney" sloganlarıyla eylemler yapmaya başladılar. Onca yıllık sessizliğin ardından hayranlarının da desteğiyle Britney Spears nihayet konuştu. Hayatının kontrolünü eline almaya çalışan şarkıcı mahkemede ifadelerde bulundu. 

Spears mahkemede, aslında çocuk sahibi olma istediğini ancak babasının buna engel olacak işlemler yaptırdığını ve evlenmesine de engel olduğunu söyledi. Şarkıcının iddiasına göre babasının ona verdiği ilaçlar sürekli sarhoş hissetmesine de sebep oluyordu. Spears, "Babam ve bu vasiliğe dahil olan herkes, buna menajerliğim de dahil, hapse girmeli. Dünyaya mutlu ve iyi olduğunu söyledim. Yalandı. Mutlu değilim, uyuyamıyorum. Çok öfkeliyim, bu delice. Ve depresyondayım." açıklamalarında bulundu.

Ancak mahkemeden gelen haber sevindirici olmadı. Spears'ın mahkemesne ilişkin karar açıklandı. Los Angeles mahkemesi, Birtney Spears'ın talebini reddettiğini duyurdu.

Yorumlar
d3m1r
dünyanın sonuna doğmuşum :P
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.