Güncel

Star Wars Jedi: Fallen Order E3 2019'da boy gösterecek!

Star Wars Jedi: Fallen Order için ilk oynanış videosu EA Play 2019 esnasında yayınlanacak.

Star Wars Jedi: Fallen Order E3 2019'da boy gösterecek!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order için ilk oynanış videosunun EA Play 2019 esnasında yayınlanacağını doğruladı.

Star Wars Jedi: Fallen Order E3 2019'da boy gösterecek!

Bu yıl ilk defa bir EA Play etkinliğinde basın konferansı düzenlemeyecek. Basın konferansı düzenlemek yerine etkinlik birkaç canlı yayın ile başlayacak ve bu canlı yayınlar yeni oynanış videoları ve Electronic Arts'ın geliştirici ekiplerinin yaptığı oyunlar ile ilgili yeni detaylar içerecek.

Bu oyunlardan biri de Star Wars Jedi: Fallen Order. EA Play 2019 etkinliği 7 - 9 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım 2019 PlayStation 4, Xbox One ve Origin üzerinden PC platformları için çıkış yapacak. Buna ek olarak Oyun ön siparişe açıldı.

PlayStation Store'da standart sürümü 399,00 TL ve Deluxe sürümü 459,00 TL; Xbox Store'da standart sürümü 397,50 TL ve Deluxe sürümü 468,00 TL; Origin'de ise standart sürümü $59.99 ve Deluxe sürümü $69.99. Deluxe sürüm'de oyunun perde arkasındaki hikayeye göz atmanızı sağlayacak “Director’s Cut”, ekstra içerikler ve kozmetik ekipmanlar bulunacak.

Peki bizleri nasıl bir macera bekliyor? Tüm galaksiyi kapsayan bir macera, Respawn Entertainment imzalı yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’da sizi bekliyor. Bu hikaye temelli tek oyunculu oyunda, Bölüm 3: Sith’in İntikamı’ndaki olayların ardından Emir 66’nın elinden güç bela kurtulan bir Jedi Padawan’ın yerine geçeceksiniz.

Jedi Düzeni’ni yeniden kurma amacıyla geçmişinizdeki eksik parçaları toplayarak eğitiminizi tamamlamalı, yeni Güç yetenekleri edinmeli ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmalısınız. Tabii bu sırada İmparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde olmak zorundasınız. 
 
Yeteneklerinizde ustalaşırken, Star Wars filmlerindeki ışın kılıcı savaşlarının heyecanını yansıtmak üzere tasarlanan sinematik tadındaki ışın kılıcı ve Güç düellolarına katılacaksınız. Karşılaşacağınız düşmanların güçlü ve zayıf yönlerini göz önünde bulundurarak strateji geliştirmeniz ve aldığınız Jedi eğitiminden akıllıca faydalanarak rakiplerinizi alt edip gizemleri çözmeniz gerekecek.
 
Star Wars hayranlarının anımsayacağı ikonik yerler, silahlar, donanımlar ve düşmanların yanı sıra, Star Wars’a ilk kez eklenen yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve düşmanlar da bulunuyor. Bu özgün Star Wars hikayesinde, kısa süre önce İmparatorluk tarafından ele geçirilen galakside gezineceksiniz.

Jedi’ları tamamen ortadan kaldırmaya çalışan İmparatorluk karşısında, kaçak bir Jedi kahramanı olarak hayatta kalmak için savaşarak ve yok olan bir uygarlığın sırlarını çözerek Jedi Düzeni’ni yeniden kurmaya çalışacaksınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.