Güncel

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #3

Teknolojioku editörleri sorduğunuz soruları yanıtlamaya devam ediyor. İşte sorularınızın yanıtlarını alacağınız üçüncü videomuz ile ilgili detaylar.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #3

İkincisini geçen hafta hazırladığımız ve Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacağı serimizin üçüncüsü ile karşınızdayız. Teknoloji ile ilgili ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #3

Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

7 Aralık Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 11 Aralık Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 13 Aralık Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 11 Aralık Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
Özgür
Kurutma makinelerinde 3000-6000 fiyat aralığında hangi özelliklere daha çok dikkat etmeliyiz? Bu özellikleri en çok hangi markanın hangi modelinin taşıdığını söyleyebilirsiniz?
Cevapla
💎G@kko💎
Editör olmak istim Osman Abe
Cevapla
Ahol
Olm daha konuşmasını bilmiyosun yada azerisin seni hep görüyom
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.