Güncel

Teletabiler'deki güneş bebeğin son hali şaşırttı!

Teletabiler'de karşımıza çıkan güneş bebek uzun yıllardır sosyal medyada sadece bebek hali ile biliniyor. Ancak görenler son haline şaşırıyor.

Teletabiler'deki güneş bebeğin son hali şaşırttı!

Çocukken Teletubbies güneş bebeği oynayan kadın, geçtiğimiz günlerde yeni paylaşımı ile görenleri şaşırttı. Jess Smith, 1997'den 2001'e kadar BBC Two'da yayınlanan çocuk şovunun bebeği olarak biliniyordu. İnternette güneş meme'i ile fazlasıyla popüler olan kadın şimdi yetişkin olmuş bile.

Smith birkaç yıl önce Facebook'ta şunları yazmıştı: "Herkese söylemenin zamanının geldiğine karar verdim. Eskiden saklardım ama üniversitedeki arkadaşlarımın teşvikinden sonra, bunu ortaya çıkaracak özgüveni kazandım. Ben Teletubbies'teki güneşim. Benim yerime geçmeye çalışan epeyce insan oldu ama sana gerçek hikayeyi sadece ben anlatabilirim.”

Teletabiler'deki güneş bebeğin son hali şaşırttı!

Smith çekimşer sırasında başından geçenleri anlattı: "Kayıt sırasında babam beni güldürmek için kameranın arkasına bir oyuncak ayı tuttu. Kameraya bakmam için bir oyuncak yarış arabası da kullandı ve açıkçası işe yaradı." “Omg” diye tweet attı TV muhabiri Scott Bryan, tweete yanıt verdi.

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po gibi yürümeye başlayan çocuk karakterlerin hikayelerine odaklanan Teletubbies, birden fazla Bafta ödülü kazandı ve yayın hayatı boyunca iki Daytime Emmy ödülüne aday gösterildi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.