Güncel

The Economist dergisi 2021 yılı kapağını yayınladı!

The Economist dergisi, 2021 yılı kapağını resmi Instagram hesabı üzerinden yayınladı. İşte sıradaki kehanetler!

Her yıl yayınladığı kapaklar ile gündem olmayı başaran The Economist dergisi, 2021 yılı için hazırladığı kapağı da resmi Instagram hesabı üzerinden yayınladı. Herkesin bildiği gibi söz konusu derginin hazırladığı görseller üzerinden bir sonraki yıl dünyayı nelerin bekleyeceği tahmin ediliyor. Dergi özellikle ortaya koyduğu simgeler ile beraber okuyucularına çeşitli mesajlar veriyor. Peki ama bu senenin kapağına baktığımızda 2021 yılında bizleri neler bekliyor?

 The Economist dergisi 2021 yılı kapağını yayınladı!

Demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi The Economist dergisi, aşağıda görmüş olduğunuz 2021 yılı kapağını resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşım yapılırken, "2020 unutulmaz bir yıl oldu." ifadesi kullanıldı. Gerçekten de bu kapak 2021 yılında olacak şeyleri tahmin etmekten ziyade, 2020 yılının bir özeti gibi duruyor.

Resme baktığımızda, makinede orman yangını görseli Avustralya'da yaşanan büyük yangınını tasvir ediyor gibi gözüküyor. Yine koronavirüs, Joe Biden, ABD'nin kutuplaşması (ortadan ikiye bölünmüş bayrak görseli), aşı ve hayatın online şekilde sürdüğü 2020 yılında yaşananlar olarak ortaya çıkıyor.

Kimileri ise bu kapağı 2020 yılının özeti değil, 2021 tahminleri olarak yorumluyor. Bu kişilere göre 2021 yılında da koronavirüs devam edecek ve aşı yine gündemde olmaya devam edecek. Ayrıca Joe Biden'ın gelmesi ile makinede görseli bulunan bir nükleer felaket dünyayı vuracak.

TikTok görseli ise bu konuda bir gelişmenin yaşanacağını bizlere söylüyor olabilir. Her kim ne yorumda bulunursa bulunsun, umarız 2021 geçtiğimiz senenin tüm sorunlarını unutacağımız ve yeni problemler ile boğuşmak zorunda kalmayacağımız bir yıl olur.

Yorumlar
Üveys
Önemli olan o nükleer İran'a atılırsa Türkiye bundan nasıl etkilenir?? YouTube Muharrem Karabay kanalındaki Gelecek Günlerdeki Tehlikeler adlı videosunu izleyin ve düşünün!! Radyasyondan nasıl korunacağınızı öğreninn
Cevapla
ugr
evet cok onemlı sn.muharrem karabayın soyledıklerı
Fatih.
Finans sektörü yolunda gibi. Küresel ısınma konusunda yaptırım olacakmı bilinmez. turp karşı çıkmıştı bidon ılımlı düşünüyor. yenilenebilir kaynaklar gündeme gelecek. nükller enerjiyi en çok kullan ülkeler zor durumda kalacak gibi bir görsel sunuyor. aşı 21 de uygulacak piyasalarda radikal bir değişim söz konusu değil.
Cevapla
Geri
Zeki yazar! Biden'ın olduğu çark durmuş, diğerlerinin dönüp ne olacağı bekleniyor! Yani kapağa göre nükleer tehdit ortadan kalkmış! Bunu da geçen seneki nükleer restleşmenin artık kalmadığına bakara söylemişler belli ki.
Cevapla
Mustafa
2021 guzel dilekler dilemeyin bosuna daha beterleri olacak
Cevapla
Yasemin
Resme iyi bakın savaş var nükleer ile sorun deprem olucak bir asteroit çarpışması yaşanıcak virüs gündemde tek bir şeyi çözmedim hayvanlarla alakalı bir şey yaşanıcak gibi görünüyor
Cevapla
KOMPLO TEORISYENI
Eğer okuduysan çok mutlu olurum o hayvanlar aslında kuşlar haberci yani mesela bak bir tanesi aşağıya iniyor diğerleri düz devam ediyor BASKA EVLERE GITMEK IÇIN HABERCILER CUNKU GELEBILECEK BIR KETI HABER VERIYORLAR BUNU NYGMA ADLI BIR KANALDAN IZLEYEBILIRSIN
Teknolojiokucu Hamko
Domuz gribi olabilir.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.