Güncel

The Rain'in ikinci sezonu Netflix tarafından duyuruldu!

Netflix'in merakla izlenen dizisi The Rain, ikinci sezon onayını kapmayı başardı.


Kullanıcıların büyük bir heyecanla izlediği The Rain dizisinin ikinci sezonu duyuruldu.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından hayata geçirilen The Rain, ilk sezonuyla birçok ülkede küresel çapta büyük başarı elde etti. 

Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl konu hakkında: "Yeni bir sezon için böylesine yetenekli bir kadro ve başarılı ekibimizle yeniden bir araya gelmekten ötürü son derece heyecanlıyız. İnsanlar ve aralarındaki ilişkileri konu alan The Rain, aynı zamanda evrensel konulara da değiniyor. İlk sezonun dünya çapında bir izleyici kitlesine ulaşması, güçlü hikayelerin sınırları aşabileceğini bir kez daha ortaya koyuyor.'' dedi.

Dizinin senaristi ve yapımcı ortağı Janni Tai Mosholt ise: "Dizinin izleyicilerden aldığı tepkiler ve gösterdiği başarıdan dolayı çok mutluyuz. İkinci bir sezon için gerçekten çok heyecanlıyız. Karakterlerimiz hakkında daha anlatacak çok fazla hikaye ve onların dünyaları hakkında keşfedilecek çok şey var. Tüm bunları izleyicimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

2018'in sonlarına doğru çekimlerine başlanması planlanan ikinci sezon, en geç 2019 yılı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bakalım ikinci sezon ilk sezonuna nazaran daha heyecanlı olabilecek mi göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.