Güncel

The Sims 4 artık ücretsiz!

The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu kütüphanenize eklemeniz durumunda oyun hep sizde kalacak.

The Sims 4 artık ücretsiz!

İlk olarak 2014'te çıkan yaşam simülasyonu The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

The Sims 4 artık ücretsiz!
 

İlgilenenler Origin üzerinden oyuna alabilir ve Origin'in başlatıcısı aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun bir hafta boyunca ücretsiz dağıtılacak. Bir hafta içinde oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın.

Sim’lerinizin kendine has görünüşlerine ve benzersiz karakterlerine karar verirken yaratıcılığınızı kullanın. Onların kıyafetlerini seçin, saç modellerine karar verin ve kişiliklerini belirleyin. Oda bazlı yepyeni İnşa Moduyla favori dizaynları ve dekorları seçerek Sim’lerinize kusursuz evleri kolayca inşa edin.

Sim’lerinizin ilişkilerini güçlendirin, yeni kariyer hedefleri peşinde koşun ve onların yaşamlarındaki zengin ve keyifli anları şekillendirin. Kendine has ortamlara sahip çok güzel dünyaları gezin, mekanlara gidip ilgi çekici diğer Sim’lerle tanışabileceğiniz mahallelerde dolaşın.

Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın. Kendine has görünüşleri, kişilikleri ve yepyeni duyguları olan birbirinden farklı Sim’ler oluşturun. Oda bazlı yeni İnşa Modu ile Sim’lerinize kolayca ev tasarlayıp yapın. Dünyalar arasında dolaşın, benzersiz mahalleleri ve ilginç mekanları keşfedin.

İlişkilerden iş hayatına Sim’lerinizin yaşamındaki zengin ve keyifli anlara yön verin.

İlgili indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.