Kripto Para

Dogecoin aldı başını gidiyor! Daha da yükselir mi?

Kripto para piyasasında Dogecoin fırtınası esmeye devam ediyor. 06 Mayıs kapanış fiyatı ile yine kendinden söz ettirmeyi başardı İşte Dogecoin gerçeği.

Dogecoin aldı başını gidiyor! Daha da yükselir mi?

 

Dogecoin'in başarısında ünlü milyarder yatırımcı Tesla'nın CEO'su Elon Musk'ın desteği yadsınamaz. Elon gerek yatırım haberleri ile gerek kısa bir tweet ile Dogecoin'e desteğini gün geçtikçe artırıyor. Ateşli Dogecoin taraftarları da bunu takip ediyor destekliyor ve bu da Kripto Para Piyasasının heyecanlı hırçın çocuğu Dogecoin'i uçuruyor.

05 Mayıs 2021 itibari ile Degedoin 0.69 cent ile tüm zamanların rekorunu kırdı. 06 Mayıs 2021 itibari ile Dogecoin 0.58 cent'ten işlem görüyor.

Dünya'nın en zenginleri listesinde 177.sırada bulunan Amerika'lı milyarder Mark Cuban 5 Milyar Dolar'lık serveti ile Dogecoin için bilgi paylaştı.

Dogecoin yükselecek!

Mark Cuban Doge'nin kolay bir şekilde 1 Dolar'a kadar çıkacağını ve buralarda tutunarak sabit seyirde işlem göreceğini iddia etti. Kısa vadede 60-70-80 bandında işlem göreceğini ve nihai olarak 1 Dolar seviylerine ulaşacağını iletti.

Ayrıca Cuban Doge'nin düşük işlem ücreti nedeni ile yoğun bir biçimde ödeme aracı olarak kullanılacağını iletti.

Dogecoin aldı başını gidiyor! Daha da yükselir mi? - Resim : 1

Dogecoin için işler yolunda gidiyor. Kripto Para piyasasının parlak çocuğu çok önemli yatırımcılardan destek almaya devam ediyor.

Bu arada Kripto Para Piyasasından son gelen haberlere göre; bir zamanların efsane markası Nokia'nın kripto para piyasasında Blockchain alanına hızı bir giriş yapacağı konuşuluyor. Marka şirketler için Nakia Data Marketplace adlı özel bir Blockchain başlatıyor. Gelen son dakika haberlerine göre Nokia kaybettiği akıllı telefon pazarındaki başarısını Kripo Para pazarındaki türevler ile tekrar kazanmakta kararlı gibi görünüyor.

Ne dersiniz Kripto Para hayatımıza bir çok ünlü marka ile hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Çok büyük firmalar, çok büyük şahsiyetler ve çok büyük bir pazar. Anı yaşayalım ve görelim. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.