Güncel

TikTok +18 yayınlar başlıyor! İşine bak OnlyFans

Popüler sosyal medya platformu TikTok yepyeni bir işleme başlıyor. +18 yayınlar yapmaya başlayacak olan platform OnlyFans'a rakip olacak.

TikTok +18 yayınlar başlıyor! İşine bak OnlyFans

En popüler sosyal medya platformları arasında olan TikTok yepyeni bir uygulamaya imza atmak üzere. Canlı yayınlarda +18 uygulamasına başlamayı planlayan platform bu özelliği ile OnlyFans'a rakip olabilir.

Sosyal medya uygulamaları arasında rekabet ciddi anlamda kızışmış durumda. Hal böyle olunca da her platform birbirinden farklı özelliklerle ön plana çıkmak için farklı uygulamalar sunuyor. Bu uygulamaların arasına bir yenisi daha ekleniyor.

TikTok +18 yayınlar başlıyor! İşine bak OnlyFans

TikTok +18 yayınlar başlıyor! İşine bak OnlyFans - Resim : 1

Sosyal medya devi TikTok, canlı yayınların 18+ olarak kısıtlanmasını sağlayacak bir özelliğin testine başladı. OnlyFans benzeri olacak özellik ile cinsel ve şiddet içerikli görüntüler kısıtlanmış olacak. Bazı yayınlara sadece 18 yaşını geçmiş kullanıcıların giriş yapmasına izin verilecek. Bu da platform için çok yeni bir özellik diyebiliriz.

Cinsel ve şiddet içerikli görüntüler bu canlı yayınlarda da kısıtlı kalmaya devam edecek ancak içerik üretici, yayına sadece 18 yaşından büyüklerin girmesini sağlayabilecek.

TikTok bir çok tartışmalara yol açan bir platform olsa da bünyesine yenilikler katarak büyümeye devam ediyor. En çok kullanılan sosyal medya platformları arasında ön planda olan uygulama yüzünden ölen çok fazla genç olmuştu. Hal böyle olunca da uygulama bir çok eleştiriye maruz kalmıştı. Ancak şimdi bu durum gelen denetlemeler ile biraz da olsa değişmiş görünüyor.

TikTok, canlı yayınların topluluk kurallarına uymaması durumunda, yani çıplaklık, cinsel faaliyet ve şiddet içermesi halinde platformdan kaldırılma durumu olacağını da duyurdu.

Yorumlar
Fatih
Lazım tabi kullansın yetişkinler
Cevapla
Hüseyin kiraz
Abi yeter artık bu zamanda moraller bozuk dahadaki bozacaksınız en azından hepimizi öldürsünler daha iyi ne meraklısınız +18 şeylere Allah bellinizi versin
Cevapla
Melih
Tiktok yükleme zamanı geldi
Cevapla
İŞİNE BAK
İŞİNE BAK
Cevapla
Pramid
Dünyanın en ünlü şirketi olabilir ama bu uygunsuz şeyleri paylaşması gerektiği anlamına gelmez bu uygulamayı çocuklar da kullanıyor ben buna çok karşıyım bir genç olarak
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.