Güncel

TikTok fenomeni Ares neden öldü?

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden olan Ares'in ölüm nedeni bugün resmi olarak açıklandı. TikTok fenomeni Ares'in ölüm sebebi herkesi şoke edecek.

TikTok fenomeni Ares neden öldü?

Sosyal medya fenomenlerine karşı olan tutumlar maalesef ki toplumumuzda pek normal değil. Fenomen olan insanlara karşı sert bir tutum gösteren insanlar, bunu maalesef ki bir sonraki seviyeye çıkarıp kaba kuvvet kullanmaya geçmişti. 2020'nin Şubat ayında TikTok fenomeni olan Ares, maalesef ki dövülerek hastanelik edilmişti. Uzun bir süre komada kalan Ares, yaşam ile mücadelesinde yenik düşmüş ve hayatını kaybetmişti.

Ares neden öldürüldü?

Bu olaydan sonra soruşturma başlatan kolluk kuvvetleri 4 kişinin şüpheli olduğunu açıklamıştı. Ares yani gerçek adıyla Şehmuz Özdemir’in ölüm sebebi ise bugün açıklandı. Adli tıp raporuna göre Şehmuz Özdemir başına aldığı 7 farklı ölümcül darbeden beyin zarı enfeksiyonu yaşamış. 

Peki, yedi ölümcül darbe sonrası hayata tutunamayan Ares neden dövülerek öldürülmüştü? Olaya karışan sanıklardan biri kız kardeşinin müstehcen fotoğraflarını internette gördüğünü ve bu fotoğrafları Ares'in yüklediğini öne sürmüştü. Video çekme bahanesi ile Ares'i ormana götüren ve öldürüne kadar döven sanık bunu babası ile planladığını da belirtmişti.

Şehmuz Özdemir

Hayatını yitiren Şehmuz Özdemir için ilgili mahkeme, açıklamada bulunarak sanıkların tutukluluğunun devam etmesine karar verdi. Mahkeme; “Kişinin 4 Şubat 2020 tarihinde maruz kaldığı yaralanma ile ölümü arasında illiyet bağı bulunduğu, ölüm olayında maruz kaldığı yaralanma dışında başkaca ortak neden bulunmadığı, mahkemenizce sorulduğu üzere; otopside tespit edilen menenjitin (beyin zarı enfeksiyonu) maruz kaldığı künt kafa travması nedeniyle oluştuğu, mevcut tıbbi belgeler ve otopside tespit edilen bulgulara göre kişinin kafa bölgesine 7 (yedi) adet künt travma uygulanmış olduğu ve ayrıca sol kol ve sol göğüs bölgesi olmak üzere birer adet künt travma bulgusu tespit edildiği ve kafa bölgesinde tespit edilen künt travmaların tamamının ölümüne etkisi bulunduğu oy birliği ile mütalaa olunur.” ifadesini kullandı.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Kimin ne kadar tehlikeli olduğunu sadece zihin kontrolündeki bilir. Zihin kontrolündeki bireyi tehlikeli hale getirmek için her yolu denerler ailesine karşı tavır almasını sağlamak bile onların özel yetenekleri dir. Zihin kontrolüne karşı gelmek mümkün müdür?
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Zihin kontrolündeki bireylere her türlü elektronik yöntemlerle işkence yapılıyor. Mesela zihin kontrolündeki kadınlara cinsel içerikli uygulamalar yapılıyor olabilir. O kadın niye erkek arasın ki kendini şey ettirecek. Salgın yüzünden eve kapanan erkeklere de özel yardım da bulunuyor olabilir. Ancak istenenleri yapmayana daha şiddetli cinsel saldırıda bulunuyorlar uykudayken tecavüz etmek seyinizde başka bir şey hissetmeniz sağlanıyor. Kime ne anlatacaksınız?
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Diğer zihin kontrolü deki bireyler kimbilir neler yapar? Eh zihin den aldıkları talimatla o adrese yönelir ve sizi tespit eden ana kaynak böyle cezalandırabilir. Bu da olmazsa kimbilir ne ye kurban edilirsiniz ne kanıt var ne de bir iz. Bulunsa bile suçu işleyen şöyle söyleyebilir tanrı mesaj iletti bende cezalandirdim diyebilir o birey hapse girer orada da başkaları cezalandırır. Zihin kontrolündeki bireylerin işi durumu çok zor mikroçip in yeri neresi bilinmiyor.
Cevapla
💎G@kko💎
Tiktok nice yuvalar yıktı abem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.