Güncel

TP-Link'ten UB400 mini Bluetooth adaptörü

TP-Link, UB400 mini Bluetooth USB adaptörü satışa sundu. Tak ve çalıştır özellikle adaptör uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

TP-Link'ten UB400 mini Bluetooth adaptörü

Bluetooth 4.0 desteği olan UB400, tak ve çalıştır özellikli ve Bluetooth desteği olmayan bilgisayarları en yeni teknolojili Bluetooth’a kavuşturuyor.

TP-Link'ten UB400 mini Bluetooth adaptörü

Minik boyutlu bir USB adaptör olan UB400, Bluetooth’un en yeni sürümü olan 4.0 desteğine sahip. Bu sayede daha hızlı bağlantı sağlayan ürün, tak&çalıştır özellikli. Hiçbir sürücü gerektirmeden masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarlara takılarak kullanılan ürün, Windows 8, 8.1 ve 10 işletim sistemleri ile uyumlu.

Minik ve çok şık tasarımı ile her yere rahat taşınabilen UB400, taşınabilir bilgisayara takılı halde iken dışarıya fazla sarkma yapmıyor. Bu nedenle UB400 takılı halde bilgisayarı her yere götürmek mümkün oluyor; bir risk oluşturmuyor.

10 metreye kadar iletim mesafesi olan UB400, bilgisayara çok yakın olmadan da Bluetooth bağlantı keyfi sürülmesini sağlıyor. Örneğin Bluetooth kulaklıkla müzik keyfini evin her yerinde sürdürmek mümkün olabiliyor.

Düşük enerji (BLE) teknolojisine sahip Bluetooth 4.0 desteği olan ürün, geriye dönük olarak Bluetooth 3.0, 2.1, 2.0 ve 1.1 sürümleri ile uyumlu; bu desteklere sahip cihazlarla da sorunsuz bağlantı sağlıyor. UB400’ün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 8,90 USD olarak açıklandı. 

Yorumlar
mtiske
Küçük ve etkili, BT olmayan PC lere hayat veriyor. Marka alıyorum ki can sıkmasın. Notebookda Wifi ve BT çakışmasını önlemek için aldım Wifi açık iken BT kulaklık bağlıysa çakışıyor ve wifi duruyor. İnanmayan ikisini aynı anda denesin. Amacıma uygun ürün aldım. Sürücüsünü de her ihtimale karşı kurdum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.