Güncel

Transformers 7'yi bekleyenlere kötü haber geldi!

Çıkış tarihi 28 Temmuz 2019 olarak listelenen Transformers 7'nin gelecek sene vizyona girmeyeceği açıklandı.


Daha önce gelen bilgilere göre çıkış tarihi 28 Temmuz 2019 olarak listelenen Transformers 7'nin gelecek sene vizyona girmeyeceği kesinleşti.

Paramount, bunun yerine yine aynı tarihte Tiffany Haddish tarafından çekilen komedi filmi Limited Partners'ı vizyona sokacak. Henüz neden böyle bir değişikliğe gidildiği net olarak bilinmiyor ancak gelirler bakımından Transformers karşısında Limited Partners... bilemiyoruz. Gerçi artık insanların her sene aynı kavunun moru olan filmleri görmekten sıkılmaya başladığını da düşünürsek, bu karar mantıklı bir seçim olabilir.

Vizyona giren ilk beş Transformers filminin toplamda 4.4 milyar dolarlık bir hasılat yaptığını ve son filmi olan Transformers: The Last Knight'ın da 605 milyon dolarlık bir hasılatla gişeyi kapattığını açıklayan firma, kolay kolay Transformers serisinden vazgeçecek gibi gözükmüyor zaten.

Bu gelen kötü haberle birlikte şirket yaptığı açıklamasında, Michael Bay'in yönetmenliğinde çekilen ve Bumblebee'nin geçmişini anlatacak olan yan filmin çıkış tarihinde herhangi bir sapma olmayacak. Film, planlandığı gibi 21 Aralık 2018'de Bumblebee severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Yorumlar
bro
susunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Cevapla
osas reyiz
transformers 6 olmadan 7 yi nası yayınlıcaklar
Cevapla
Ali Eymen Acar
Çıktı zaten
ufuk
transformers 6 bumblebee
Yiğit
Transformers altı bumblebee olacak google a transformers altı yazarsan bumlebee yazdığını görürsün
yok
6 bumble bee
muzaffer
aynen
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.