Güncel

Trump'a uzaylılar izin vermemiş!

Eski CIA direktörü Jonh Brennan dünya dışı yaşam formlarının olabileceğini ve aksini düşünmenin çok küstahça olacağını söyledi.


Geçtiğimiz günlerde eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed uzaylıların var olduğunu ve aramızda dolaştıklarını iddia etmişti. Hatta Eshed, Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini, ancak uzaylıların henüz insanlığın buna hazır olmadığını söyleyerek karşı çıktıklarını söylemişti. 

Bugünse uzaylıların olabileceğine dair iddialar eski CIA direktörü John Brennan'dan geldi. 

Trump'a uzaylılar izin vermemiş!

Uzun zamandan beri dünya üzerinde tartışılan konulardan biri olan uzaylıların varlığı hakkında ilk iddialar Aralık ayının başında İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed'ten gelmişti. Eshed yaptığı açıklamada uzaylıların aslında var oldukları ancak insanların bu gerçeğe henüz hazır olmadıkları için ortaya çıkmadıkları ifadeleri yer almıştı. 87 yaşında olan Eshed, bu bilgileri çok daha önceden bildiğini koşulların açıklamaya uygun olmadığını da açıklamasına ekliyor ve insanların uzaylılara bakış açılarının değişmesiyle birlikte bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyordu.

Bugün ise Eshed'in yaptığı açıklamaları destekler nitelikte eski CIA direktörü John Brennan'dan bir açıklama geldi. Brennan açıklamasında "Dünya dışı yaşam formlarının var olma olasılığına karşı değilim. Tüm evrende bizden başka bir yaşam formu olmadığına inanmak bence küstahça bir durum. Dünya dışı bir yaşam formu olabileceği konusunda zihnimi açık bırakmak istiyorum, ancak bunların ne olabileceğini kim bilebililir." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Günaydın. GDO lu gıda ürünleri üreten ülkeyi biliyorsunuz. Kovid-19 aşısını üreten ülkeyi de biliyorsun. Üretilen aşının koruyucu olması için GDO lu gıda tüketmek gerekebilir. GDO lu gıda tüketmiyorsaniz aşının etkisini belki göremeyeceksiniz. Kimbilir. Microsoft un sahibi bile GDO lu gıda larin tüketilmesini tavsiye ediyor. Kovid-19 konusunda çok önceden dünya insanları ni sürekli uyarıyor du. Bakalım gelecek yıllarda neler göreceğiz.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Laboratuvar ortamında üretilen virüslerin en az on yıllık geçmişi var dir. Yani virüs 2019 yılında görüldü ve bir yıldır neler oluyor görüyoruz. Kaldı 9 yıl. Bakalım önümüzdeki yıllarda neler olacak? Yıllara göre aşamalı aşılar çıkabilir. Virüs sürekli mutasyona uğruyor. Aşı li bedende virüse ne olacak? İnsan bedeni bağışıklık kazanıyor. Virüs de. Aşıya ulaşamayan ülkelerde ölümler sürecek. Bu ülkelerden ziyaretçi kabul edilmeyecek. Böyle ülkelerin yavaş yavaş ölümü.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Farklı coğrafyalarda iki bilim insanı. Her ikisinde de beyin çip i varsa.. Birlikte virüs u yaratırlar. Ve yayılmasını sağlarlar. Ancak virüs un aşısını da üretirler. Virüs yayildiktan sonra can almaya başladıktan sonra ve ölümler ciddi boyutlara ulastikca. Her ülkede aşı çalışması yapmaya başlar. Bu çip ten o ülkelerde de var olabilir. En iyi aşı kimde olur siz tahmin edin. Aşı sonrası virüs hala yayılıyor ve öldürüyorsa ona da hazırlıklı olduklarını unutmayın.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
ABD gökyüzünde UFO uygarlığıyla it dalaşı yapıyor. UFO uygarligi ile anlaşma yapmalarına rağmen. Hangisiyle anlaşma yaptılar? Medyadan biliyoruz 3-5 tane UFO uygarlığı var. Savaş uçağının motoru duruyor ya savaş pilotunun beyni ne oluyor belli değil. UFO her türlü iletişim i dinliyor pilotların konuşmaları ni. Savaş uçağın dan UFO aracı görülüyor ya UFO dan savaş kimbilir nasıl görünüyor. UFO sadece savaş uçağini mı takip ediyor kimbilir menzilli kaç bin km?
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Bazı terörist gruplar uykuda UFO görüyormuş. Fethi lideri bile uykuda UFO görmüş yayınlandı. Hayret UFO uygarlığı nerelere bulaşıyor. Kendini zihinlerde sergiliyor. ABD de yaşıyorsanız hele gizli servis kontrolünde iseniz? Bir de bedeninizde Amerikan zihin kontrolü çip i varsa çok normal dir. İsrail ve ABD ortak UFO çalışmaları.....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.