Güncel

Trump'a uzaylılar izin vermemiş!

Eski CIA direktörü Jonh Brennan dünya dışı yaşam formlarının olabileceğini ve aksini düşünmenin çok küstahça olacağını söyledi.

Trump'a uzaylılar izin vermemiş!

Geçtiğimiz günlerde eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed uzaylıların var olduğunu ve aramızda dolaştıklarını iddia etmişti. Hatta Eshed, Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini, ancak uzaylıların henüz insanlığın buna hazır olmadığını söyleyerek karşı çıktıklarını söylemişti. 

Bugünse uzaylıların olabileceğine dair iddialar eski CIA direktörü John Brennan'dan geldi. 

Trump'a uzaylılar izin vermemiş!

Uzun zamandan beri dünya üzerinde tartışılan konulardan biri olan uzaylıların varlığı hakkında ilk iddialar Aralık ayının başında İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed'ten gelmişti. Eshed yaptığı açıklamada uzaylıların aslında var oldukları ancak insanların bu gerçeğe henüz hazır olmadıkları için ortaya çıkmadıkları ifadeleri yer almıştı. 87 yaşında olan Eshed, bu bilgileri çok daha önceden bildiğini koşulların açıklamaya uygun olmadığını da açıklamasına ekliyor ve insanların uzaylılara bakış açılarının değişmesiyle birlikte bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyordu.

Trump'a uzaylılar izin vermemiş! - Resim : 1Bugün ise Eshed'in yaptığı açıklamaları destekler nitelikte eski CIA direktörü John Brennan'dan bir açıklama geldi. Brennan açıklamasında "Dünya dışı yaşam formlarının var olma olasılığına karşı değilim. Tüm evrende bizden başka bir yaşam formu olmadığına inanmak bence küstahça bir durum. Dünya dışı bir yaşam formu olabileceği konusunda zihnimi açık bırakmak istiyorum, ancak bunların ne olabileceğini kim bilebililir." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
RABBOŞ
HEP AYNI DALAVERE YOK İNSANLIK HAZIR DEĞİL YAV HE HEEEE
Cevapla
erl
lo bizim uzaylı mehmet berber aklıma geldı
Cevapla
MERT
BEN ŞAHSEN İNANMIYORUM UZAYLI DİYE BİŞEY YOK YALAN HABER !
Cevapla
MERT
BEN ŞAHSEN İNANMIYORUM UZAYLI DİYE BİŞEY YOK YALAN HABER !
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Günaydın. GDO lu gıda ürünleri üreten ülkeyi biliyorsunuz. Kovid-19 aşısını üreten ülkeyi de biliyorsun. Üretilen aşının koruyucu olması için GDO lu gıda tüketmek gerekebilir. GDO lu gıda tüketmiyorsaniz aşının etkisini belki göremeyeceksiniz. Kimbilir. Microsoft un sahibi bile GDO lu gıda larin tüketilmesini tavsiye ediyor. Kovid-19 konusunda çok önceden dünya insanları ni sürekli uyarıyor du. Bakalım gelecek yıllarda neler göreceğiz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.