Güncel

Türk Telekom internet kesintisi sorunu yaşıyor

Türk Telekom kullanıcıları internet kesintisi sorunu yaşıyor. Uzun bir süredir bazı şehirlerde internet erişimi sağlanamıyor. İşte o iller.

Türk Telekom internet kesintisi sorunu yaşıyor

Türk Telekom kullanıcıları bazı şehirlerde internet bağlantısı sorunu yaşamaya başladı. Gece geç saatlerde başlayan bu sorundan İstanbul, Bursa, Ankara, Balıkesir, Samsun ve Diyarbakır illeri etkilenmiş gibi görünüyor. Twitter'da kullanıcıların internet sorununu gündeme getirmesi, Downdetector tarafından da doğrulandı.

Türk Telekom internet sorunu Downdetector tarafından da doğrulandı

Bilmeyenleriniz için Downdetector'ün kullanıcıların raporlamaları ile internet sağlayıcıları ve hizmetlerde yaşanan sorunların gösterildiği bir platform olduğunu belirtelim. Downdetector'e göre hem Türk Telekom'un mobil internetinde hem de TTNET servisinde bağlantı sorunları yaşanıyor.

Güncelleme: Yaşanan bu olay kesinti değil BTK bilgisi dahilinde kapasite artırımı için bakım çalışmasıymış. Şu an Türk Telekom hizmet vermeye başlamış durumda.

Türk Telekom

İnternet bağlantı sorununun Turkcell ve Vodafone'da yaşanmadığını belirtelim. Ayrıca Türk Telekom'un az önce belirtiğimiz illerin dışında servis verdiğini ve sorun yaşamadığının da altını çizelim.

Türk Telekom cephesinden şimdilik konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Muhtemelen ilerleyen saatlerde yaşanan internet kesintisi sorunu düzelir ve kesinti ile ilgili resmi bir açıklama gelir.

Twitter'daki Türk Telekom Destek sayfası şu sıralar kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler ile boğuşuyor. Eğer internetinizde sorun yaşıyorsanız Twitter'dan @TTDestek sayfasına sorununuzu dile getirebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Peki, siz hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz? İnternet kesintisinden etkilendiniz mi? Gelin yorumlarda tartışalım.

Yorumlar
Abdullah yasar
Taşınır internet baglattik süper boks diye devamlı takılıyor hiç rahat görüşme yapamıyoruz senelerdir turksel kullanıyorum pek memnun değilim
Cevapla
Yiğit
Bir haftadır internet sıkıntısı yaşıyoruz
Cevapla
Tahir
Türk Telekom pişmanlıktır
Cevapla
Kayra Melik
Samsun un atakum ilçesinde yaşıyorum bu zamana kadar 1 kere internet kötüleşti.
Cevapla
seker nakliyat
iskenderun payas şubemizde 2 aydır internet yok.arıza kaydı oluşturamıyoruz.ne zaman oluşturacak olsak karşımıza bant kaydı çıkıyor.bölgenizde çalışma var diyor.halbuki bizi şubenin olduğu yerde çalışmalar 1 ay önce bitti.diğer yazıhanelerin internetini bağladılar bizimkini bağlamadılar.arıza ekiplerine söylüuoruz sizin bölgede çalışmamız biiti arıza kaydı oluşturun gelip bağlıyalım diyorlar.cep telefonlarının internetleri ile iş yapıyoruz.karşımızda çözüm getirecek muhattap bulamıyoruz.kac defa müsteri temsilcisi ile görüştük sonuç alamıyoruz.olmayan internete şirketimiz boşuna para ödüyor
Cevapla
Gursel
Ankara Eryaman Oyakk 555 6 yıldır oturuyoruz. Sürekli internet alt yapı sorunu var.Burasını Oyak yapmış Telekomla ortak olmuşlar.Çünkü Son sistem fiber kaplo döşenmesi gerekirken Bakır Kaplo ADS ile 550 kişiyi magdur ederek sömürmektedirler.Sürekl .arıza kaydı oluşturamıyoruz.ne zaman oluşturacak olsak karşımıza bant kaydı çıkıyor.bölgenizde çalışma var diyor.halbuki bize ilğisizlik hat safhadadır.i arıza kaydı oluşturun gelip bağlıyalım diyorlar.cep telefonlarının internetleri ile iş yapıyoruz.karşımızda çözüm getirecek muhattap bulamıyoruz.kac defa müsteri temsilcisi ile görüştük sonuç alamıyoruz.olmayan internete şirketimiz boşuna para ödüyor.Bina yaparkenda başka şirket hattı döşenmemiştir.bu işi yargıya taşımayı düşünüyorum.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.