Güncel

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone bedava internet dağıtıyor

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone müşterilerine hediyeler sunmaya devam ediyor. Hediye internet paketi kazanmak için haberimize göz atın.


Türkiye'deki operatör devlerinin rekabeti müşterilere yaramaya devam ediyor. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi dev isimler bu süreçte müşterilerine haftalık olarak hediyeler sunduğu hizmetlerini kullanıma sunmuştu.

Bu hizmetler sayesinde kullanıcılar şanslarına göre hediye internet, görüşme ve mesajlaşma gibi paketlerden faydalanabiliyor. Biz de Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone'dan hediyelerinizi nasıl alabileceğinizi adım adım anlatıyoruz. İşte bedava internet paketi için yapmanız gereken her şey!

Türk Telekom bedava internet kazanma

Türk Telekom, müşterilerine Online İşlemler adı verilen uygulama sunuyor. iOS ve Android'de yer alan bu uygulama sayesinde tüm işlemlerinizi mobil üzerinden yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Online İşlemler uygulamasında SİL SÜPÜR hizmeti de yer alıyor. Haftalık olarak Çarşamba günleri sunulan SİL SÜPÜR hizmetini kullanarak internet, dakika veya mesajlaşma gibi hediyeleri kazanabilirsiniz. 

SİL SÜPÜR ile günlük, haftalık veya aylık geçerli olmak üzere 1 GB, 2 GB, 3 GB, 5 GB ve 10 GB bedava internet sunuluyor.

Turkcell bedava internet kazanma

Turkcell, müşterilerine online işlemleri gerçekleştirebilmesi için Turkcell Hesabım isimli uygulamayı sunuyor. iOS ve Android'de yer alan Turkcell Hesabım uygulamasında Salla Kazan adı verilen bir hizmet yer alıyor. Bu hizmeti kullanarak hediye kazanabiliyorsunuz. Her hafta hediyeler dağıtan Salla Kazan'dan 2 GB, 5 GB ve 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. 

Turkcell'in kampanyası sadece Salla Kazan ile sınırlı değil. Turkcell bedava internet için Sürpriz Nokta isimli bir servis daha bulunuyor. Sürpriz Nokta uygulaması sayesinde telefonunuzun GPS bilgisini açarak haritada gösterilen yere fiziken gidip hediyeler kazanabiliyorsunuz. 

Turkcell'de ayrıca BiP uygulamasını kullanarak da hediye internet kazanmak mümkün. Ancak BiP'in hediye internet kampanyaları nadiren sunuluyor. Bu yüzden uygulamayı kullanıp kampanyaları takip etmeniz gerekiyor.

Vodafone bedava internet kazanma

Vodafone da rakipleri gibi hediyeleri uygulama üzerinden sunuyor. App Store ve Play Store üzerinde yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Hediye Çarkı'nın çevirerek her hafta 20 GB'a varan bedava internet kazanabiliyorsunuz. Hem faturalı hem faturasız müşterilerin faydalanabildiği bu hediyelere ek olarak Vodafone'dan farklı hediyeler de kazanmak mümkün.

Arkadaşınızı veya ailenizden birini referansınız ile Vodafone'lu yaparsanız haftalık 2 GB internet paketi hesabınıza tanımlanıyor. Vodafone'a yeni geçtiyseniz Hediye Çarkı uygulamasından 6 ay boyunca 10 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Yorumlar
Ece
Vodafone yeni gectim ama 10 gb internet vermedi
Cevapla
Şirin Özdemir
Ne olursanız olun ama sakın turksel li olmayın çok pişman olursunuz 49 tl paketi 130 tl olarak ödüyorum önceden eşkıya dağda oluyordu şindi kibar şekilde adam soyuyorlar
Cevapla
Karaca
Allah aşkına Türk Telekom hep dk veriyor Vodafone iyi ama çekmiyor
Cevapla
Haydar
Türk Telekom yaklaşık 15 senedir kullanıyorum çok memnunum
Turkcell kedisi
Salla kazan a bak günlük you tube den sadece internet veriyor bir doğru dürüst internet vermiyor
Cevapla
Ben
Bana bipte1000dkben veriyo
Vodafone kedisi
Daha yenimi öğrendin bende başka bir şey sandım sanki biz bilmiyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.