Güncel

Türk Telekom yine çok konuşulacak! Bravo!

Türk Telekom bir kez daha müşterilerinin göğsünü kabartmayı başardı. İşte Türkiye'nin en büyük mobil operatörlerinden biri olan Türk Telekom'un yeni başarısı.

Türk Telekom yine çok konuşulacak! Bravo!

Türkiye'de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Türk Telekom başarılarına bir yenisini daha ekledi. Dilerseniz bu başarıya dair detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Şunu sizlere baştan belirtelim. Bu haber Türk Telekom tarafından hazırlanarak bizimle paylaşılmıştı. Eğer Türk Telekom ile ilgili bir şikayetiniz varsa bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız direkt olarak Türk Telekom yetkilileri tarafından da görülebilmektedir.

Türk Telekom yine çok konuşulacak! Bravo!

Türk Telekom, global ölçekteki şirketlerin "mobil ağ deneyimini ölçmek" konusunda uzmanlaşmış bağımsız mobil analiz şirketi olan OpenSignal tarafından gerçekleştirilen araştırmada, “Yıldızı Yükselen Şirketler” ve “Küresel Yüksek Performans” gösteren şirketler arasında yer aldı.

Türk Telekom, Türkiye’deki operatörler arasında toplam 5 kategoride başarı elde eden tek şirket oldu. 

Türkiye’nin iletişim altyapısının kurucusu ve geliştiricisi Türk Telekom’un, gösterdiği başarılı performans ve gelişim global ölçekte tescillendi. Türk Telekom, mobil ağ deneyimleri konusunda yaptığı araştırmalar ve analizlerle dünyanın en güvenilir şirketlerinden OpenSignal’ın açıkladığı “Mobile Network Experience Awards 2021”in ‘Yıldızı Yükselen Şirketler” ve “Küresel Yüksek Performans” şirketleri arasında yer aldı. 

Mobil operatörlerin 2019 ve 2020’nin ikinci yarıları arasında gösterdikleri gelişimi değerlendiren OpenSignal, Türk Telekom’u Video Deneyimi, İndirme Hız Deneyimi, Yükleme Hızı Deneyimi ve 4G Kullanılabilirliği kategorilerinde “Yıldızı Yükselen Şirketler” arasında değerlendirdi. Türk Telekom, “Yıldızı Yükselen Şirketler” kategorisindeki 4 ayrı alandaki başarıya ilave olarak “Ses Uygulaması” kategorisinde en yüksek skora sahip ve global ortalamanın üzerinde değer alan 30 operatör arasına girdi. Bu alanda “Küresel Yüksek Performans” sergileyen Türk Telekom toplamda 5 dalda başarı elde etti.  Türk Telekom, OpenSignal tarafından gerçekleştirilen araştırmada her iki alanda da yer alarak toplam 5 kategoride başarı elde eden Türkiye’den tek operatör oldu.

OpenSignal’in araştırma sonuçlarını değerlendiren Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç şunları söyledi: “Türkiye’yi geleceğe taşıyacak teknoloji yatırımlarına pandemi döneminde de hız kesmeden devam ettik. Mobil şebekemize yaptığımız yatırım ve geliştirmelerle daha yüksek performans sunarak müşterilerimizin yanında olduk. Global ölçekli bağımsız kuruluş OpenSignal’ın araştırması da Türk Telekom’un ülkemizdeki diğer operatörlere göre müşteri deneyimi konusunda çok daha fazla ilerleme kaydettiğini ortaya koydu. Beş kategoride dünyanın en iyileri arasında yer alan tek Türk operatör olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Yorumlar
Gökhan gökhan
Hocam başka şirket ve başka alt yapı gelmesi lazımki rekabet olsun. Türktelekom istediğii gibi at koşturmasın. Türk telekom yeterli gelmiyor ülkeye. 50 mgbt 100 mgbt kullanan insnlar var yurt dışında.
Cevapla
Burak
Inanılmaz bi şekilde iğrenç hizmet veren bu şirketi övebiliyorsunuz ya bişey diyemiyorum. Dünyada bu kadar pahalı olupta bu kadar kötü hizmet veren bi şirket yoktur.
Cevapla
Memet
Ne Türk Telekom muş be telefon hep açık olmasına rağmen genelde arayanlara verilen cevap ulaşılamıyor doğru düzgün çekmiyor lanet olsun Türk Telekom a Olmaz olsaydı
Cevapla
Gökmen
Kenan İmirzalıoğlu ile yaptıkları reklamı seyrettikçe daha çok sinirleniyorum, dağ başında yaylada şebeke varmış sizleri düşündük falan. Esenyurtta 4.katta yaşıyorum E5 e beş dakika yürüme mesafesi ama şebeke yok ve biz ülke olarak ay'a gideceğiz
Cevapla
Önder
Ben 6 adet hat ve evde internet kullanıyorum ne cep ten nede ev internetinden bir türlü randıman alamıyorum tivi bulu internet aldım 16 mbps 115 tl her ay para ödiyorum bi türlü 4-5 mbps nin üstüne çıkamadı müşteri hizmetlerini arıyorum bizde 16 mbps dir trafik yoğundur ondan diyorlar alt yapınız iyi değil falan filan deyip geçiştiriyorlar çocuklar doğru dürüst canlı ders e giremiyor 2 de bir donuyor dersten atıyor bişey anlayamıyor çocuklar yazık ama bol bol reklam yapıyorlar biz şüyleyiz de biz böyleyizde 6 aydır 2-3 defa aradım efendim karar verdik baz istasyonları kuracaz sorun giderilecek taahhüt bitince kurulur herhalde sırf yetkililer görsünler diye yazdım belki ilgilenirler bir umut???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.