Güncel

Türk Telekom'dan 19 Mayıs'a özel film

Türk Telekom, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel hazırladığı filmle gençlerin spor yapmasını teşvik etmeyi amaçlıyor.


Spor alanında önemli yatırımları olan ve birçok spor takımını destekleyen Türk Telekom, 19 Mayıs için özel bir video hazırladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için özel bir video hazırlayan Türk Telekom, bu çalışmada gençlere sporu sevdirmeyi amaçlıyor.

Eğlenceli bir dille hazırlanan videoda spor geçmişi olmayan ama sabah kalktığında spor yapma isteği ile uyanan Mert isimli bir gencin bu süreçte yaşadığı komik olaylar anlatılıyor. Mert, Türk Telekom Amatör Spor Kulupleri'ni inceliyor ve kendine uygun sporu bulmaya çalışırken yaşadığı olaylar gözler önüne seriliyor.

Videonun sonunda Mert'ın fiziksel değil de daha çok zihinsel beceri gerektiren sporlara yatkın olduğu anlaşılıyor ve film Mert bir robotla satranç oynarken son buluyor. Türk Telekom, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı onuruna hayata geçirdiği reklam filmiyle gençlere sporu sevdirme hedefiyle “Çünkü inanıyoruz ki gençlerimize sporu sevdirsek yeter” mesajı veriliyor.

Hazırlanan çalışmada Mortal Kombat oyuna göndermelerden, arka plan sesinin Mert ile etkileşimi gibi eğlenceli öğeler ve diyaloglar bulunuyor.

Videonun seslendirmesinde TRT Belgesel'de yayınlanan Bi İhtimal yapımını seslendiren isim yer alırken, Mert rolünü ise en son Kalp Atışı dizisinde stajyer doktor olarak karşımıza çıkan Başar Doğusoy canlandırıyor.

İşte Türk Telekom'un 19 Mayıs için hazırladığı özel video:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.