Güncel

İlk Türk vampir dizisinden yeni fragman!

Türk vampir dizisi Yaşamayanlar için daha detaylı bir fragman paylaşıldı.

İlk Türk vampir dizisinden yeni fragman!

Kısa sürede dikkatleri üzerine toplayan Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşmayanlar'ın yeni fragmanı yayınlandı.

Hatırlarsanız ilk fragman bizlere pek bilgi aktarımı sağlamıyordu. Ancak yayınlanan yeni fragmanda az çok dizinin bizlere  neler sunacağını görebiliyoruz. Genel olarak dizinin fragmanını biraz garip bulduğumu dile getirmeden edemeyeceğim. Sizce de fazlasıyla batılılaşma unsuru içerisinde barındırmıyor mu? Umarım bu konuda yanılıyorumdur. 

Sadece BluTV'de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin konusuna gelecek olursak; Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır.

Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır.

Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia'nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.