Güncel

Turkcell yeni patentleri ile neler sunacak?

Turkcell, 2020 yılında 557 ulusal patent başvurusuyla Türkiye’de inovasyon konusunda lider marka olmayı başardı. İşte Turkcell'in aldığı o patentler.

Turkcell yeni patentleri ile neler sunacak?

Turkcell, Ar-Ge ve inovasyon merkezi Turkcell Teknoloji ile yeni nesil iletişim teknolojileri geliştirmeye, katma değeri yüksek ürün ve hizmetler ortaya koymaya devam ediyor. 2020 yılında 557 ulusal patent başvurusuyla Türkiye’de birincilik koltuğuna oturan Turkcell, inovasyon alanındaki liderliğini korumayı sürdürüyor.

Turkcell, yerli ve milli teknolojiler geliştirmek, ülkemize yeni teknolojik değerler kazandırmak için çalışmaya devam ediyor. Türkiye’nin Ar-Ge ve inovasyon merkezi Turkcell Teknoloji’de görev yapan bin 300 mühendis, dünya çapında birçok inovatif ürün ve hizmete imza atıyor.

Sadece 2020 yılında yaptığı 557 ulusal patent başvurusuyla Türkiye’nin lideri olan Turkcell Teknoloji, bugüne kadar yaptığı 2674 ulusal ve 167 uluslararası patent başvurusunun yanında 700’den fazla tescillenmiş patentin sahibi olarak sektördeki birinciliğini koruyor.

Türkiye’de patent konusunda sektöründe lider olan Turkcell, son üç yılda bin 519 ulusal patent başvurusu gerçekleştirdi. Kuruluşundan itibaren amacını teknolojide sürekli öncülük olarak belirleyen Turkcell Teknoloji, AR-GE çalışmalarının sonucu ortaya çıkaracağı yenilikçi ürün ve servislerle ‘İnsan Merkezli Akıllı Toplum’ dönüşümüne öncü katkı sağlamayı amaçlıyor.

Yorumlar
Aykut göçmez
Turkcell kazikci ve boş boş reklam yapmasını biliyor daha önce oturduğum dairede internet ve telefon çekerken şimdi çekmiyor 10 aydır telefon ile görüşme yapılamıyor müşteri temsilcisiyle görüşüyorum bizim bişey yapabilecek biseyimiz yok diyor yada türlü bahaneler öne sürüyor verdiğim herkurus haram olsun bu sorunu çözmek için hiç bir şey yapmıyorlar bir yılda ne değişti çeker iken şimdi çekmiyor
Cevapla
Ömer
4 adet hat kullanıyorum bi güzellik yapsın hepsini taşırım
Cevapla
Hİdayet
Türkcell pahalı paketleri indirim yapmasını bekliyoruz
Cevapla
APPLE VE HONOR DESTEKÇİSİ
SEN DE XİOMİ GİBİ BOŞUNA UĞRAŞIYORSUN TURKCELL, BELA'NIZ, KABUS'UNUZ GERİ DÖNDÜ.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.