Güncel

Turkcell'de iki üst düzey yönetici ayrıldı

Ani bir kararla geçtiğimiz günlerde genel müdür değişikliğine gidilen Turkcell'de şimdi de iki üst düzey yönetici görevlerinden ayrıldı.

Turkcell'de iki üst düzey yönetici ayrıldı

Kimsenin beklemediği bir anda Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu koltuğunu geçtiğimiz günlerde bırakmıştı. Yerine vekaleten atanan Genel Müdür Yardımcılarından Murat Erkan'ın gelmesiyle beraber üst düzey iki isim şirketteki görevini bıraktı.

Turkcell'de iki üst düzey yönetici ayrıldı

Turkcell'de Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlter Terzioğlu ile Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevlerinden ayrılma kararı aldı

Turkcell'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

''Şirketimizde Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan İlter Terzioğlu, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Kendisinin BeST, Beltower ve Inteltek yönetim kurulu üyelikleri ve Turkcell Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği görevleri devam edecektir. Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Ayşem Ertopuz, 31 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Sn. Terzioğlu ve Sn. Ertopuz'a Şirketimize sağladığı katkılar için teşekkür ediyor, bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.''

15 Mart'ta Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrılmış yerine Turkcell Yönetim Kurulu, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan vekaleten atanmıştı. Ayrılan iki isimden biri olan İlter Terzioğlu, şirket kurulduğundan bu yana görev almış bir isimdi.

Yorumlar
Tipitip
Esas bomba yakında geliyor ! ( ipucu:katar!)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.