Güncel

Turkcell'den Akıllı Kadınlar’a yüzde 50’ye varan indirim!

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri için Kiler’de indirimli alışveriş dönemi başladı.

Turkcell'den Akıllı Kadınlar’a yüzde 50’ye varan indirim!

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in Akıllı Kadınlar Kulübü, kendine ve evine iyi bakmayı bilen tüm kadınlara yönelik indirim ve avantajlarına bir yenisini ekledi. Bundan böyle Turkcell’in “Akıllı Kadınlar”ı ev ihtiyaçlarını Kiler’den çok cazip indirimlerle karşılayabilecek.

Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, Kiler’in dönemsel kampanyalarının yanı sıra her 15 günde bir farklı ürün gruplarında ekstra indirimler ve onlarca üründe özel düşük fiyat uygulamalarından yararlanabilecek. Akıllı Kadınlar, etten kahvaltılık ürünlere, deterjandan küçük ev aletlerine ve cilt bakım ürünlerine kadar pek çok üründe tasarruf sağlayacak.
1366964941_kiler-alisveris-genel-mudur-yardimcisi-ramazan-ugur-turkcell-gmy-burak-sevilengul.jpg

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, sektörün ev hanımlarına özel ilk programı olan Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü ile evde ve mutfakta tasarrufa önemli bir katkı sağlamayı amaçladıklarını belirterek, “Kendine ve evine iyi bakmayı hedefleyen Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü,   2 milyonu aşkın üye sayısıyla ev ekonomisine önemli katkı sağlayan bir araç haline geldi. Turkcell olarak kadınlarımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak yeni kampanya ve işbirliklerine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Evde ve mutfakta tasarrufun önemini bilen üyelerimiz, Kiler ile hayata geçirdiğimiz ve geniş bir ürün yelpazesinde indirimler sağlayacak bu işbirliği ile masraflarında önemli düşüş sağlayabilecek. İlk aşamada %50’ye varan indirimlerle başlayacağımız kampanyamız her 15 günde bir değişen kalemlerde çok avantajlı fiyatlarla devam edecek.  Bir yılın sonunda yarım milyon Akıllı Kadınlar Kulübü üyesinin bu işbirliğinden doğan indirimli alışveriş fırsatından yararlanacağını öngörüyoruz” diye konuştu.

Kiler Alışveriş Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Uğur ise, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü işbirliğine ilişkin şunları söyledi:

”Kiler mağazalarının müşteri profilinin yüzde 70’ini kadınlar oluşturuyor. Müşterilerimiz, ihtiyaç ve beklentilerini bütçesi için en uygun koşullarda karşılamak konusunda son derece duyarlılar. Biz de onların alışveriş tercihlerini doğru anlayıp buna uygun çözümler, indirimler ve kampanyalar geliştiriyoruz.  Bu kampanyalara bir yenisini Turkcell’le ekliyor olmaktan da çok mutluyuz. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü işbirliği ile sağlanacak indirimli ve kazançlı alışveriş fırsatlarının, müşterilerimizin ev masraflarında tasarruf etmelerini sağlamak için önemli bir kaynak olacağına inanıyoruz.”
1366964956_kiler-alisveris-genel-mudur-yardimcisi-ramazan-ugur-turkcell-gmy-burak-sevilengul-1.jpg

İndirimli alışverişin yolu…

Kiler-Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü kampanyasından yararlanmak için öncelikle Turkcell’li ev hanımlarının ayrıcalıklı dünyasına katılmak gerekiyor. Turkcell’li ev hanımları, KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olabiliyor.  Kiler indiriminden faydalanmak için herhangi bir şifre işlemine gerek yok. Kulüp üyeleri, alışveriş sırasında kasadaki görevliye cep telefonunu söyleyerek alacakları barkodlarla indirimlerden anında yararlanabiliyor.

Akıllı Kadınlar’ın ayrıcalıklar dünyası

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, kulübe özel konuşma ve cihaz kampanyalarından, güzellikten sağlığa, pratik bilgilerden burçlara uzanan özel servislerden, evde ve mutfakta tasarruf sağlayan ayrıcalıklı indirim fırsatlarından yararlanabiliyorlar.

Ergo işbirliğiyle hayata geçirilen “Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi Kampanyası”, kadınlara özel ücretsiz sigorta hizmeti sağlıyor. SIGORTA yazıp 2222'ye ücretsiz gönderen ve kampanya dahilindeki Nar Paketlerinden alan faturasız aboneler ve 49 TL üzeri kontratlı paket alan faturalı aboneler, Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi'ne ücretsiz sahip olabiliyor. Sigorta paketi, diyetisyenlik hizmeti, 7/24 psikolojik danışmanlık hizmetleri, ferdi kaza sigortası ve kontrole bağlı olarak meme kanseri sigortası içeriyor.

Watsons’da her ay farklı  bir ürün grubunda %40’a varan indirimler, İpragaz’da ise sadece 59,90 TL’ye  ev tüpleri Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerini bekliyor.

Kazandıran Teklif: Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, TonlaKazan sistemindeki reklamtonları kendilerini arayanlara dinlettiklerinde, kampanya limitleri çerçevesinde TonlaKazan Puanı kazanırlar ve daha sonra biriken puanlarıyla katalogdan hediyelerini seçerler. Bu kampanyaya katılmak için EVET yazıp 1040’a göndermek yeterli.

Özel servisler: Turkcell müşterisi Akıllı Kadınlar, Kadın Yaşam Paketi ile moda, kişisel bakım, yemek tarifleri ve püf noktaları gibi hayatlarını kolaylaştıracak ve renklendirecek bilgilere ücretsiz sahip olabiliyor. Dileyen hanımlar, yine ücretsiz olarak günlük burç yorumlarını takip edebiliyor, hamilelik ve anne-çocuk sağlığı konularında tavsiyeler ve yararlı bilgileri alabiliyor, sevdikleri diziler ve oyuncularla ilgili ücretsiz bilgiler almak için Akıllı Kadınlar Kulübü'ne özel ‘Dizi Paketi’ne abone olabiliyorlar.

Yorumlar
ali
Hahaha bu cok komik ya.turkcell adamin kanini icer ne vermesi ya.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.